Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Přepište dějiny! Historicky první závody od Easy Rider Skateshopu

Easy Rider oblíká a vybavuje skaters tim nejkvalitnějšim gearem už 20 let. Ale teď přichází další velkej moment, u kterýho můžeš bejt. Historicky poprvý se pod timhle chvalně i nechvalně proslulym jménem bude konat vlastní skate závod. A při jeho organizaci jsme dělali hodně věcí, ale rozhodně se nedrželi při zemi

17.10.2019 293 0

Akce se bude konat na dost zajímavym místě. Bowl bar je (nečekaně) bar, kterej má ale něco hodně důležitýho navíc. V jeho prostorách najdeš nejen mini rampu, ale taky 8 metrů dlouhej a 5 metrů širokej bazén s copingem z betonovejch dlaždic. Autorsky jsou pod nim podepsaný Mirek Tovaryš (origo verze) a kluci z Mystic Construction (finále).

Tim volně přelítáme k základním otázkám: O co a jak se pojede? Nejdřív klasickej závod v bowlu a na něm naváže část nazvaná jednoduše „Best tricks“. Na vítěze čeká náklad věcnejch cen z Easy Rider skateshopu v hodnotě 7500. A to už je slušná výbavička.

Program je naplánovanej následovně, ale časy se samozřejmě můžou v průběhu akce měnit:

18:00 Registrace
18:30 Závod
21:30 Best tricks
22:00 Vyhlášení
A dál: Afterparty

Jestli se cejtíš ready na závody, nebo přijdeš jenom okouknout ostatní, necháme na tobě. V každym případě by sis měl zapamatovat tohle basic info:

  • sobota 26. října od 18:00
  • Bowl bar, Košická 29, Praha – Vršovice
  • dva závody o ceny v hodnotě až 7500 + afterparty
  • 15% slevy do Easy
  • Dost pití a snacků pro všechny included

Vidíme se tam?

 

Keep ridin'

BS Crew

 

 


Zimní doplňky se slevou 30 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM