Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Předpověď na léto 2018: Horký novinky a mraky novejch kolekcí

Všechny digitální i papírový kalendáře nám sice poslušně hlásej teprve začátek května, ale teploměry už teď začínaj řvát LÉTO! A něco nám řiká, že to letošní bude pořádně horký. Jak to? Na tuhle rovnici nemusíš vytahovat kalkulačku. Horký léto = horký novinky na skladě! 

07.05.2018 990 0

Obloha je sice naprosto jasná, ale nám na shop připluly mraky novejch kolekcí. Na skladě padaj teplotní rekordy, protože tolik HOT věcí najednou k nám snad nikdy nedorazilo.

Jak by řekli beach boys třeba z Californie, tyhle kousky jsou prostě "on fajr." Jo a ještě poslední upozornění od našich rosniček: Bacha, místama se může vyskytnout přeháňka v podobě dopravy zdarma!

 

 

TRIČKA

Tohle léto je tvoje. Chceš bejt nespoutanej jako vlny z trička od Grizzly? Perfektní minimalista v kouskách od HUF? Milovník klasiky v designech od Santa Cruz? Nebo si letos střihnout léto lásky jak hippie v batice od Primitive? Je to jen na tobě. Freš jak chceš.

 

 

KRAŤASY

Nemusej se ti zrovna zapalovat lejtka, abys věděl, jak důležitý jsou v létě kraťasy. Pro džínový klasiky máme velice horký kousky od Vans nebo Globe, pro retro chillaře jedny legendy od Kappy. Jestli to chceš hrát spíš na slušňáka, určitě zceníš béžovou variantu od DC. A model "Fuck it" od HUF je absolutní nutnost pro všechny rebely s i bez příčiny.

 

 

ŠATY

Co by to bylo za léto bez pořádný letní lásky? Třeba my se zamilovali do novejch šatů od Roxy, Rip Curl a Rusty. Tyhle nádhery podlomí kolena i těm holkám, který doteď šaty moc nemusely. A narozdíl od těch klasickejch letních románků vám tyhle po pár tejdnech nezlomí srdce.

 

 

KŠILTOVKY

Pamatuješ, co ti máma jako děcku každý léto omlátila o hlavu? Kšiltovku. Abys nedostal úpal přece. A maminka se má poslouchat, ne? Obzvlášť pokud máš na výběr ze víc než 100 snapbacků, pětipanelů a truckerů od Vans, Brixton, HUF nebo Horsfeathers

 

 

PÁNSKÝ I DÁMSKÝ PLAVKY

Pořádná letní koupačka je prostě letní povinnost. My ti garantujeme, že s těmahle kouskama budeš mít v komentářích u tvý instagramový fotky z dovolený samý fire emojis. Pro všechny beach boys jsme naskladnili plážový vybavení třeba od Vans, Quiksilveru nebo Rusty. Holky můžou vybírat z dvou i jedno dílnejch variant hlavně od Roxy, ale i Billabongu a Rip Curlu.

 

 

Jo, taky se nám z tý nálože opotilo čelo. Ale furt to ještě neni všechno. Přímo na shopu ještě doporučujeme zčeknout nový DÁMSKÝ TRIKA a SLUNEČNÍ BRÝLE PRO PÁNY I DÁMY

 

 

Tak užívej (s touhle předpovědí naprosto běžnou) nákupní horečku!

BS CREW


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM