Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Potop se do hlubin slev a vylov si tu, co ti bude nejvíc slušet

Říká se, že všeho moc je příliš. No ale zkus si to říct, když vyhlásíme výprodej a najednou se před tebou otevře víc než dva tisíce kusů triček, kraťas, mikin a kšiltů, který na tebe házej smyslný pohledy a lákaj tě až na 50% slevy! Jako fakt! Pořád si budeš říkat, že všeho moc je příliš?

02.08.2019 462 0

Do tohohle se prostě nejde neponořit. Všechny mikiny, který si vždycky chtěl, nebo všechny šaty, který by ti děsně slušely, jsou teď pohromadě, a navíc s tou nejlepší cenou, která je kdy zdobila.

Ale zas tak lehký to mít nebudeš. Po slevách, který ti uberou až 50 %, jde tým lovců pokladů s armádním výcvikem, kde se zaměřovali na předbíhání ve frontách, vyhledávání nejnižších cen a rychlý platby kartama. Tak pospíchej, ať všechny klenoty nenajdou oni. Na záčátek ti dáme proklikovou mapu k pokladu a pár indicií.

 

1. INDICIE: ŠATY

    

Odpověď hledej ve struktuře.

 

2. INDICIE: TÍLKA  PRO LOVCE

  

Bez rukávů je líp.

 

3. INDICIE: KŠILTOVKY

        

Všechno to máš pod čepicí.

 

4. INDICIE: PLAVKY PRO LOVCE

            

 

A PRO LOVKYNĚ

    

 

Tímhle výčtem slevy na Boardstaru nekončí! Klikni sem a projeď si je všechny. Ti nejlepší lovci odměn a cen si už chystaj kyslíkový bomby a připravujou se na intenzivní lov. Takže nádech a ponořte se!

Výprodejovýmu lovu zdar, 

tvoje BS crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM