0

POPCORN SHOP Praha

Milady Horákové 32, Praha 7
tel.:
602 135 664

Otevírací doba:  PO-NE 9:30 - 20:00

http://popcornshop.cz/

25.09.2023 67962

Skateshop Popcorn se nachází na Letné přímo u tramvajové zastávky Kamenická, odkud do obchodu vedou hned dva vchody. S plochou téměř 500m2 patří mezi největší obchody s boardovým vybavením ve střední Evropě.

 

Pravý vchod vede do nově zbudovaného skate roomu, kde najdete vše pro skateboarding. Od kompletů přes desky, trucky, kolečka, gripy a další hardware, až po Thrasher magazín. Čekají tu značky jako Jart, Globe, Charge, Santa Cruz, Bones, Independent a mnoho dalších osvědčených brandů.

 

Levý vchod vede do vstupní místnosti, která je zaměřena na nejnovější kolekce bot a tenisek na skateboard i pro volný čas. V zásobě jsou značky jako Vans, Nike, Converse, Etnies nebo DC.

Nabízíme zde také dětské boty a skate oblečení, kterému je věnován speciální stojan.

 

Z obou místností pak vedou schody do další části, která je zaměřena na fresh dámskou a pánskou módu, batohy a starší kolekce bot za outletové ceny. Kromě oblečení jako Carhartt, Volcom nebo Roxy, tu najdete také batohy a ledvinky značek Dakine, Herschel, Aevor, Burton nebo Vans.

 

Při postupu do zadní části se odhalí velká hala, která je podle části roku věnována letní/zimní sezóně. V létě je připravena vybavit vás na slunečné dny u vody i ve městě. Na výběr jsou kraťasy, plavky, tílka, trička, osušky a vybavení na surfing.

V zimě zde dostanete vše potřebné na hory a pro snowboarding. Zimní oblečení je v zastoupení značek Burton, Quiksilver, DC nebo Volcom a seženete vše od hlavy až po paty. Dlouholetými stálicemi snowboardového vybavení jsou pak na shopu značky Lib Tech, GNU, Burton, Roxy nebo Vans.

 

Mapa