Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Podzimní výprodej ve WANNA B se slevama až 70 %

Listopad dorazil i k nejmladšímu členovi naší stylový rodiny, do streetstyle a fashion shopu WANNA B. A my jsme se rozhodli vzít ho po našem. Stylově a výhodně (pro tebe, samozřejmě). Takže zatimco jinde padá pravý i falešný listí na předražený trika, u nás padaj ceny. Dej si náš nejnovější blog o tom, jak udělat ten nejstylovější a nejvýhodnější nákup tohohle podzimu.

06.11.2018 250 0

A narozdíl od toho listí to je dost prudkej a strmej pád. Slevy až 70 % ti daj jasně najevo, že to myslíme smrtelně vážně. A ve velkym. Jinak bychom na to nevyhrazovali celej shop, žejo. Takže procházky v listí odlož na jindy a přijď se projít mezi fresh oblečení a spadaný cenovky.

Stejně jako v čemkoliv jinym, i tady je čas dost neúprosnej. Na to, abys poladil svůj podzimní styl za nepřekonatelný ceny, máš jen 3 dny. Od čtvrtka do soboty, nebo od 8. do 11.11., jestli máš radši čísla. Je tam sice i sobota, abychom vyšli vstříc i těm ze vzdálenějších hoodů. Ale je dost možný, že tvůj vysněnej kousek si někdo uloví už v tejdnu. Takže jestli ti můžem něco doporučit, je to nabíhat do Wanna B ASAP jak Rocky.

Hlavní je samozřejmě reálně dorazit. Ale můžeš se taky účastnit a zajímat na ofiko fb události. Zakliknout jednu z těch dvou možností doporučujeme hlavně proto, že nic neni jednodušší než zapomenout. Naštěstí strejda Facebook umí tyhle věci dost dobře připomenout. A jestli jseš fanoušek přehlednejch souhrnů, posílame jeden i pro tebe:

Kde?
Wanna B na známý adrese Myslíkova 28
Kdy?
8. – 11. listopadu // čtvrtek – neděle
Za kolik?
Ceny sražený až o 70 %. To chceš.
Co?
Trička, mikiny a prostě všechno možný oblečení. K tomu boty, doplňky a cokoliv tě napadne.
Od koho?
Těšit se můžeš na kousky třeba od Vans, Nike, adidas, nebo New Balance.

 

 

>> LINK NA UDÁLOST SE 70% SLEVAMA NA KOUSKY OD VANS, NIKE NEBO ADIDAS NAJDEŠ POD TIMHLE LINKEM <<

 

Šťastnou ruku při výběru (pod)zimních outfitů přeje,

Tvoje BS Crew

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM