Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Pleskání do rytmu Game of Thrones: Čekuj žabky Havaianas

Měsíce bez sluníčka uplavaly jak bota v proudu řeky a je tady zase léto. Podle nás až moc vyfelený období na to, aby ses celou dobu trápil sešněrovanej v teniskách, nebo riskoval bosonohý pohyby na mokrym povrchu. Kultovní Havaianas maj nový kousky a my máme jedinou otázku: Zremixuješ do rytmu brazilský samby znělku z Game of Thrones, Avengers nebo snad starýho dobrýho Mickey Mouse?

01.07.2019 567

Letní dny ti občas uměj zavařit. Doslova. A když se ti uvařej třeba nohy, tak musíš počítat s tim, že to nebude zrovna pochoutka. A tim se přirozeně otevírá prostor (zase doslova, hehe) pro nějaký lehčí boty. Třeba tak lehký, že nad podrážkou maj jenom dva proužky. Tak lehký, že dostaly jméno podle nejlepších skokanů z přírodní říše. Jo, tušíš správně. Dneska to bude o žabkách.

A ne jen tak ledajakejch. Bavíme se tady o žabkách Havaianas. A když nic jinýho, měl bys o nich vědět tyhle 3 věci:

1) Je to brazilskej (sambaaaa) brand. Takže jestli si je respekt origo kultuře tvůj šálek (brazilský, samozřejmě) kávy, měl bys to vyslovovat [ava-janas]. A kdybys náhodou tý mezinárodnosti neměl dost, Havainas znamená portugalsky havajský. Jestli ještě nemáš z jazyku preclík, gratulujeme.

2) Je to brand, kterej reálně vynalezl žabky. V roce 1966 si je dokonce nechali patentovat a obouvali do nich primárně brazislký dělníky. Tolik k tomu, že to prej neni praktická obuv.

3) Tenhle žabkovej gigant má nový kousky a na nich geniální potisky. O tom se ostatně můžeš přesvědčit sám/a v našem linkama přebombenym teaseru. Jakože se na produkt proklikneš ze všech růžovejch textů i obrázků. Rozumíš, amigo?

 

[HAVAIANAS feat. GAME OF THRONES]

 

 

[HAVAIANAS feat. DISNEY]

 
 

[HAVAIANAS feat. avengers / radosti a pasti oceánu]

 

A za odměnu, že jsi to dočetl až sem, tady máš od nás random mírumilovnej žabkovej obrázek:  

>>VŠECHNY HAVAJSKO-BRAZILSKÝ NOVINKY MEZI PALEC A PROSTŘEDNÍČEK NAJDEŠ HÝR<<

 

Milovníci všech obojživelníků,

BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM