Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Plášť netahej. Nasaď boty od DC a staň se superhrdinou

Víš, co má společnýho Superman, Batman, Wonder Woman a Joker? Všichni se umí zatvářit tak, že se ti zastaví dech, umí přemety, se kterýma by se mohli kvalifikovat na olympiádu, a hází hláškama stejně rychle, jak od nich utíkají zločinci. A teď máš možnost se k nim přidat a stát se taky superhrdinou. Jak? Jinak než bys čekal/a. Čekuj blog!

16.06.2020 389

Všechny tyhle hrdiny totiž spojujou dvě písmena – DC. O DC je i tenhle blog, ne o komiksech, ale o DC Shoes. My ti ale ukážeme, že tyhle dva brandy spojuje víc, než jen dvě písmenka a hrdinou můžeš bejt, ať už máš rád DC botový nebo komiksový.

Důvod 1: Superhrdiny poznáš podle výraznýho oblečení, uplejch legín, plášťů a nepraktickejch zbraní, jako je laso pravdy nebo bumerang. Podobně nezapomenutelný můžou bejt i boty od DC Shoes. Jedinej rozdíl je, že boty jsou vždycky praktický a nehrozí, že by ti je někdo vzal a použil je proti tobě.

 

 

Důvod 2: Hrdinou se nestaneš tim, že navlíkneš legíny a uděláš sto kliků denně. Občas se stačí jenom obout, vyrazit ven a pomoct babičce s taškou do schodů, slepci do správný tramvaje nebo turistům do jejich hotelu. Protože kdo řekl, že nemůžeš bejt hrdina od DC Shoes?

Důvod 3: DC Shoes hrdinové už existujou a to v reálnym světě. Svoje schopnosti propůjčil boji s betonem, protože si značku oblíbili pro pevný podrážky a vyztuženej vršek skejťáci. Mezi riderama, který v nich jezděj proto najdeš Evana Smithe, Joshe Kalise, Tristana Funkhousera nebo Josefa Skotta.

A co s těmahle botama pro superhrdiny na streetu, v bowlu nebo prostě jenom doma před barákem nebo ve škole dokážeš ty? Prohlídni si všechny nový boty od DC >> tady << a zascrolluj níž pro výběr toho, co by obuli hrdinové z BS crew.

 

 

>> NOVINKY OD DC SHOES <<

 

          

 

        

 

 

>> TRIKA, KŠILTY A DALŠÍ NOVINKY OD DC <<

 

Probuď v sobě superhrdinu.

Do komiksu začtená,

tvoje BS crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM