Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

PRODLUŽUJEME Party roku v El Niňo! Soutěže, slevy a pivko zdarma až do neděle

Jeden z našich core obchodů El Niňo už dávno vykročil z puberty do dospělosti a je ready na hodně divokou oslavu jubilejní dvacítky. Nemysli si ale, že tobě z toho nic nekápne. V rámci týhle bday party pro tebe chystáme soutěže (o jak jinak než stylový ceny), workshopy, hodně fire playlist a v neposlední řadě pivko zdarma. Musíme říkat ještě něco víc?

21.09.2019 594

Brány tohohle velkolepýho narozeninovýho večírku se otevřou už ve čtvrtek 26. září, úplně přesně ve 12:00. A otevřený zůstanou ve velkym stylu až do osmi večer. Po celou tuhle dobu budou probíhat soutěže o slevy, poukazy na zboží, oblečení nebo stylový sk8 desky.

Jak sis asi mohl všimnout, v posleních dnech začala, hlavně po večerech dost nepřijemně na dveře klepat zima. V Niňu už jsou ale připravený na to vytěžit z ní to nejlepší, což znamená spoustu novýho hardwaru na svahy.

Takže aby tvoje hlava nezůstala pozadu za stylem, můžeš se dopředu nachytřit na workshopu o údržbě snowboardu. Každej správnej rider totiž ví, že péče & láska k prknu je vždycky až na prvnim místě. Jestli si tenhle workshop nechceš nechat ujít, doraž už mezi 12:00 a 15:00!

Kromě toho všeho pro vás chytáme ještě jedno překvapení, ale to si zatim, jak už to u překvapeních bejvá, necháme pro sebe. Když budeš ale sledovat náš Facebook nebo Insta, o všem se včas dozvíš!

PŘEKVÁPKO-REVEALIN' EDIT: Jako zlatej hřeb večera pro tebe srazíme ceny úplně všech kousků o 20 %. Zbrusu novejch i těch už zlevněnejch. TA-DÁ!

NEJČERSTVĚJŠÍ EDIT: TAHLE PARTY NEKONČÍ! AKCI PRODLUŽUJEME DO NEDĚLE 29.9.

Takže na závěr rychlý 'n' stručný opáčko:

  • El Niňo, Palackého náměstí 2, Praha 2
  • slevy 12 % na všechno, včetně nejnovějších kousků
  • čtvrtek 26. září – neděle 29. září, 20:00
  • soutěže, slevy, free pivko, džusy a občerstvení
  • Vidíme se tam!

Jestli nechceš zapomenout (a my víme, že nechceš),tak si tohle všechno zapiš za uši. A nebo so zaklikni zájem události, a Facebook ti to připomene sám.

>>LINK NA FB UDÁLOST HÝR<<

 

 

Mistři světa

v hledání důvodů pro party,

Tvoje BS Crew

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM