Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Ozdob se novinkama od Roxy a zažij léto ve tvojí režii

I když letošní léto může vypadat jako ztracenej případ, opak je pravdou. Ty nejlepší zážitky totiž nevzniknout tim, že si koupíš letenku. Ty nejnezapomenutelnější okamžiky jsou většinou spojený s časem, kterej strávíš s kámošema, nebo se zážitkama, do kterejch by ses normálně nikdy nepustila. Vrhni se proto po hlavě do letošního letního dobrodružství. Gear ti k němu poskytne Roxy!

09.06.2020 414

Chtěla si letošní prázdniny strávit na pláži a popíjet drinky z kokosů? Nebo ses těšila na fesťáky, až se zpotíš při hudbě svého oblíbenýho interpreta v kotli? No…

 

 

Víš, co je ale výhodou pokaženejch plánů? Že si můžeš udělat nový, který se nemusej omezovat na to, jestli zrovna poletí letadlo nebo pojede vlak, jestli na to budeš mít peníze nebo jestli nebudou třeba vyprodaný lístky. Prostě teď máš možnost naplánovat si léto přesně podle toho, jak to vyhovuje tobě. Možná to nebude tam, kde bys chtěla, ale zase to bude jedinečný.

 

Dovolenou přesně podle tebe totiž v nabídce žádný cestovky nenajdeš!

 

Chybí ti inspirace, co s nově nabitou svobodou podniknout? Možná ti poradí Roxy, mladší ségra Quiksilvera, která už 30 let ukazuje holkám, že stačí málo k tomu, aby se cítily příjemně a sebevědomě. A protože vyrostla na pláži, ví, jak je důležitý, aby sis tohle pohodlí udržela i u vody, v přírodě nebo kdekoliv, kam tě cesta zavede.

 

 

Proto pokud hledáš ideální parťačku na léto, koukni, co nabízí >> Roxy tady << nebo vyraz na výpravu do obrázkovýho (a rozklikávacího) výběru níž.

 

P. S. Tak moment, nezapomínáme na kluky? Nezapomínáme, pánskej výběr na léto od Quikilveru najdeš >> tady << nebo od Horsefeathers zase >> tady << 

 

 

>> ŠATY <<

 

          

 

            

 

 

>> PLAVKY <<

 

          

 

 

               

 

 

>> JEDNODÍLNÝ <<

 

          

 

 

>> KRAŤASY <<

 

          

 

 

>> ŽABKY A SANDÁLY <<

 

 

          

 

 

>> VŠECHNO OD ROXY HLEDEJ TADY <<

 

Aloha léto,

 

Tvá vyletněná,

BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM