Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

OG láska na druhej pohled + opravdovej příběh

Jsou boty, která se chtěj zalíbit všem a hned. Ale čim rychlejc se jim to povede, tim dřív se zase okoukaj a přestávaj bavit. DC Kalis OG ve verzi 2k19 jsou ale dělaný z uplně jinak stylovýho těsta. Vysvětlení se skrejvá v příběhu týpka, kterýmu byla tahle bota původně ušitá na míru. Protože to slovo 'Kalis' neni jenom sloveso bez diakritiky popisující tvojí činnost v pátek večer. Je to jméno legendy skateboardingu, od který se toho můžeš dost naučit.

09.05.2019 413

Josh Kalis je už přes 20 let skate rider každym coulem. Od místama odřený kůže do morku omlácenejch kostí. Když v roce 1999 jeho hvězda na nebi profi skateboardingu vystřelila k nebi, dostal do vínku logickej dárek – signature model bot.

Nachystali mu je páni a paní z DC a ve svý době to byla senzace. Slovy americkýho přehnaně zapálenýho sportovního komentátora: Game changer, chart toper, history maker.

Jak pokračoval Joshův příběh dál? Na poměry dnešního světa možná až nečekaně správně. Kdybychom měli pokračovat v tom amerikanizovanym slovníku, řekli bychom, že Kalis zůstal real.

Neměnil brandy, týmy nebo kámoše. Nestala se z něj celebrita, která by řešila, kde všude se musí ukázat. Prostě jen dál dělal věc, kterou miloval. A dělal to sakra dobře. Možná i proto se mu dneska přezdívá oblíbenej skater tvýho oblíbenýho skatera.

 

A ke 20. narozkám dostal jeho signture model jménem Kalis OG to nejlepší, co mohl. Novou clolourway ve verzi 2019. Ta na tvý nohy přinese přímočarej devadesátkovej styl v odstínech bílý a šedý.

Díky tomu jsou tyhle boty svym způsobem minimalistický, ale přitom tě nikdy nenuděj. Neni to design, kterej by byl prvoplánově líbivej. Možná si tě získá až na druhej nebo třetí pohled. Ale o to víc si ho pak zamiluješ.

Protože se jedná o původně skejtovou botu, technologická výbava její podrážky má jedinej úkol: Udržet tvoje chodidla v absolutně komfortní zóně, ať už budeš běhat po městě kdekoliv a kdykoliv. Tim pádem jde o klasickýho obojžovelníka, kterýho uplatníš jak na prkně, tak při běžnym nošení.

A kdy jindy než teď bys měl okořenit tvůj botník tou špetkou devadesátek? Kousky připomínající tuhle dobu se čim dál tim častějc dostávaj do šatníků i instagram feedů všech cool kids. Takže by sis měl vlastně pospíšit. Protože za chvíli bude 'něco z devadesátek' zase klasicky nosit každej. Takže jestli chceš ukázat, že máš náskok, Kalis OG jsou tvoje šance. Ale ty maj oproti všem těm trendy kouskům něco navíc. Díky spiritu, kterej do nich přenesl jejich spolutvůrce, zůstávaj vždycky real.

 

>>JEDINEČNÝ DC KALIS OG NAJDEŠ JEDINĚ V EASY RIDERU (JUGOSLÁVSKÁ 15, PRAHA)<<

 

Tam, kde maj pozéři zakázanej vstup,

Boardstar.cz


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM