Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

S Roxy ti bude patřit podzim

Slyšíš dobře. Přišly k nám nový kousky od toho největšího holčičího lovebrandu. A neboj, kromě zimní bundy si vybereš třeba i šálu, peněženku nebo kabelku. A to celý zabalený v tom nejlepšim možnym kabátě (slovní hříčka, chápeš, protože kabáty máme taky). Tak se připrav, podzimní a zimní kolekce je tady!

09.09.2020 427

Když už máš otevřenej ten blog, tak tě to asi fakt zajímá. No a proto pro tebe máme překvapení, všechny novinky jsou nejen libový, ale taky ve slevě!


 

Ačkoliv Roxy je půvadně surfařská firma, na studenější podnebí se adaptovala dost rychle a stala se z ní největší stálice pro všechny holky, který chtěji nosit kvalitní oblečení a zároveň v něm vypadat dobře. A to nejenom ve městě, ale třeba i na horách nebo u bazénu. Prostě je to značka pro všechny příležitosti.

Letošní kolekce vsadila na jednoduchost a přirozenost, klasický poznávací znamení Roxy. Ty kousky prostě už nepotřebujou nic jinýho – nejsou přezdobený, ale jsou zase dost osobitý na to, aby zaujaly oko nejednoho procházejícího. No prostě ideální řešení jakýkoli krize před zrcadlem. 

Tak už tě nebudeme napínat a jdeme na to!


>> TO, CO TĚ OCHRÁNÍ PŘED ZIMOU << 


>> A MOŽNÁ JEŠTĚ TROCHU VÍC <<

 

    

 

>> A PRO JISTOTU JEŠTĚ NĚCO DO BATOHU <<

 

    

 

>> TRIČKO JAKO ZÁKLAD OUTFITU <<

 

    

 

>> A MUSÍŠ TO SAMOZŘEJMĚ NĚJAK CELÝ DOPLNIT <<

      

 

>> VŠECHNY NOVINKY NAJDEŠ V MAGICKYM ODKAZU <<

S těmahle kouskama ti prostě bude patřit podzim.

TAK SI HO UŽIJ NAPLNO!

Tvoje BS Crew.


VÍKEND PLNÝ SLEV + DOPRAVA ZDARMA To chci

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM