0

Nová várka Jart skateboardů!

Máme pro vás super novinku – dorazila nová kolekce skateboardů Jart a je dostupná přímo na našem eshopu. Jestli hledáte kvalitu, styl a něco, co vám bude na ulici závidět každý, tak tohle je přesně pro vás.

 

02.07.2024 64

Proč Jart Skateboards?

Jart Skateboards je španělská značka, která to rozjela už v roce 2001 a od té doby jede naplno. Co je na nich super? Nejenže vyrábí desky, co fakt vydrží, ale taky se starají o planetu. Používají dřevo z udržitelných lesů a jejich výroba je šetrná k životnímu prostředí. Takže nejenže budete jezdit na top skejtu, ale ještě budete mít dobrý pocit, že děláte něco pro přírodu.

Olympijská řada skateboardů JART

               

 

Co nová kolekce nabízí?

Nová kolekce je plná bombastických designů a nejlepších technologií, ale také limitované edice desek s odkazem na letošní olympiádu v Paříži. Desky jsou vyrobeny z prvotřídního kanadského javoru – což je materiál, co fakt něco vydrží. Takže ať už děláte kickflipy na ulici nebo se pouštíte do vertikálních ramp, tyhle desky vás podrží.

A co designy? Ty jsou fakt pecka! Jart přišel s novými grafikami, které jsou moderní a jedinečné. Ať už máte rádi minimalistické vzory nebo něco víc crazy, určitě si vyberete.

 

Proč si vybrat desku od Jart Skateboards?

► Kvalita, která vydrží

► Eco-Friendly

► Stylové designy

 

                     

 

Nečekejte a mrkněte na to!

Prohlédněte si novou kolekci Jart Skateboards na našem eshopu. Ať už jste nováček nebo ostřílený jezdec, Jart má něco pro každého. Tak neváhejte, protože tyhle desky vám fakt nesmí chybět!

Pokud zrovna nesháníte desku, tak můžete vybírat z kompletů a ostatní doplňků jako jsou ložiska, gripy skate kola.

 

Skateboarding s Jart je prostě jízda, co má šťávu.