Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Neni náhodou na 50% slevy moc...?

Nějakou z těch situací jsi možná zažil. Random člověk ti po 5 minutách rozhovoru začne odkrejvat jeho nejhlubší tajemství. Vyndáš maso z grillu, ale vevnitř je ještě syrový. Komik řekne vtip o teroristech ještě 11. září. Teď si možná řikáš, že nám během prázdnin muselo spadnout na hlavu nějaký hodně těžký prkno, protože tyhle věty dávaj dohromady přesně 0 (slovy nula) smyslu. Ale počkej. Udělej to stejný, co bys měl udělat s random týpkem, s masem i s tim komikem – nech je to dokončit.

03.09.2019 425

Tyhle 3 situace maj 1 společnou věc. Žádná z nich nebyla v jádru špatná, ale všechny přišly moc brzo. Jen si to vezmi postupně... Mohl to bejt fajn pokec, kterej by postupně zabrousil i do hlubších témat. Mohl to bejt takovej ten steak, na kterej vzpomínáš ty i tvoje chutový buňky ještě o Vánocích. Mohl to bejt fór, po kterym by nenásledovalo trapný ticho. Ale nic z toho se nestalo, protože přišly dřív, než bylo třeba.

Tak jo, teď když nám zase věříš, že máme aspoň zbytky intelektu, se dostaneme k věci. Na určitý věci neni totiž nikdy moc brzo. A nákub nový výbavičky na sněhovej svah je určitě jedna z nich. Obzvlášť, pokud ji miluješ tak jako my. A dvojnásobně obzvlášť, pokud jsou až o 50 % levnější. Takže tě nebudeme napínat a přeskočíme rovnou k věci. El Niňo Shop spouští naprosto šílenou předsezoní SNB akci. V ní najdeš:

  • Slevy na snowboardy, vázání, boty, bundy, kalhoty, helmy, brýle nebo rukavice
  • Značky jako Rossignol, Burton, GNU nebo Roxy
  • To všechno v až 50% slevách
  • JENOM od 2. do 6. září aka od ponělí do pátku
  • Stačí zajít do El Niňo Shopu na adrese Palackého náměstí 2, Praha 2

To, že přímo v prodejně najdeš crew plnou expertů a expertek, který ti rádi poraděj s jakymkoliv dotazem, nemusíme ani zmiňovat. Tenhle stav je totiž klasika, která se u nás už pár let nemění. Tak co, poctíš je svoji návštěvou?

>>NEČEKEJ, AŽ TI CENY SNB VYBAVENÍ  UJEDOU JAK KOTVA SMĚREM NAHORU, A STAV SE ZA NÁMA V EL NIŇU<<

 

Tvůj šerpa v horách,

a nosič vody v létě,

v jedný osobě,

BS Crew 

 

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM