Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Nejstylovější kombo pro tvý zápěstí a uši! Hodinky CHPO = sluchátka zdarma

Je představa tebe včas na srazu jako jednorožec, protože to nikdo nikdy neviděl? Nebo nekompromisně zandáváš včasný příchody jak naši západní sousedi? Ať na tebe sedí jedno nebo druhý, jednu věc by sis měl uvědomit. Hodinky na tvym zápěstí jsou prostě k nezaplacení. A obzvlášť, když k nim teď od nás dostaneš sluchátka Happy Plugs zdarma.

07.09.2018 1159 0

Možná si řikáš, na co by sis měl kupovat hodinky. Čas máš přece na telefonu, žejo. Ale nepřijde ti, že na něm už teď trávíš o trošičku víc času, než je zdrávo? Na těhle přechytralejch zažízeních se totiž takový nevinný zkontrolování času může dost lehce zvrhnout v nekonečný minuty bezmyšlenkovýho zírání do displeje.

Když se nad tim zamyslíš, takovej offline ciferník má spoustu dalších výhod. Znáš takový ty lehce trapný situace, ze kterejch potřebuješ prostě zmizet jak Houdini. Ale jen tak se zvednout a jít by bylo zase neslušný žejo. Neni nic lepšího, než si začít hrozně významně prohlížet svý zápěstí. Všem dojde, že určitě někam spěcháš, nechaj tě jít a ty jseš najednou volnej jak oversized triko. Easy jako Rider na Ípáku.

Potěšíš se taky jednim stylovym ciferníkem?

Tak jo, teď už víš, že hodinky by se neměly podceňovat. To znamená, že ti můžem představit naší speciální skandinávskou akcičku. Začneš tim, že si vybereš jakýkoliv hodinky od švědskýho brandu CHPO. O jejich designech, který kombinujou minimalismus a kulturu ulice, ti tady nebudem básnit. Z toho by zas bylo vyprávění dlouhý jak polární noc.

Výběr je na tobě, ale nebude to nic náročnýho. Z těch 50 modelů si prostě nejde nějakej nevybrat. A jakmile budeš mít favorita pro tvý zápěstí, objednáváš. A my ti k tomu přihodíme vymazlený sluchátka od stockholmský značky Happy Plugs. Jak už název napovídá, poslouchat pecky v těhle peckách je prostě čistá radost. Bezdrátově, stylově a s mega kvalitnim soundem. Úplně zdarma. To se poslouchá dobře, ne?

>> VŠECH 50 MODELŮ, KE KTEREJM DOSTANEŠ SLUCHÁTKA HAPPY PLUGS ZDARMA, ŠŤASTNĚ NAJDEŠ TADY <<

 

Poslechni volání stylu,

Tvoje BS Crew

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM