Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Nejlepší snowparky v Evropě - Vans Penken Park

  • Dělka: 520 m
  • Počet překážek: 28
  • Rampa: 1
23.11.2015 854 0

Slavný Vans Penken Park leží na vrcholu Penkenbahn v Rakouském regionu Tiroly. Je to jeden z nejznámějších a vysoce respektovaných snowparků v Evropě. Téměř každý slavný rider tady alespoň jednou byl a kromě Laaxu je domovem evropské freestyle scény. Z dobrých důvodů ho hrstka profesionálních riderů považuje za svůj domovský park.

Zatímco si Laax a Sierra Nevada libuje ve svých dlouhých tratích, Vans Penken Park je vlastně docela krátký. Pokud do své jízdy přidáte plyn, zvládnete ho projet asi za 1 minutu 30 sekund...max. Vans Penken Park má ale jednu z nejkratších a nejrychlejších sedačkových lanovek. Od nasednutí na lanovku až po sjezd dolů vám zabere 5 minut. 

Vans Penken Park se skádá ze 6ti sekcí, které zahrnují dětský Kids Park, středně těžkou Media Area, Advanced Area, Pro Area a Fun Area. Tyto sekce nabízejí různé překážky pro začátečníky, až po profesionální ridery. Každý rok přichází team profesionálních shaperů s novými ideami a udržují park v perfektním stavu.

Příště se můžete těšit na Mottolino snowpark v Livignu.

 


Zimní doplňky se slevou 30 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM