Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

„Neber se tak vážně“ vzkazuje Snoopy z triček Levi's

Dneska to vykopneme možná trošku velkym prohlášením. Asi nikdy jsme neviděli takhle outfit-friendly kolabo. Co tim myslíme? Že trika a mikiny od Levis a Snoopyho jsou tak geniálně navržený, že se hoděj prostě ke všemu. Na vlastní oči se můžeš přesvědčit v tomhle blogu. A rovnou tam i zjistíš, proč by ses neměl/a brát furt tak vážně.

15.05.2019 656

Znáš Snoopyho? Jestli ne, dáme ti tady rychlý jednoodstavcový intro. Snoopy je roztomilej bígl z komiksů (a potom samozřejmě seriálů, filmů a bůhví čeho ještě) s Charlie Brownem. Funguje jako takovej kreslenej vzor pro všechny snílky. V jednom díle je pilot, jindy zase spisovatel, ale vždycky si prostě žije nějakej ten sen. A to, že mu to většinou nevyjde, ho nemůže ani trochu zastavit.

A právě tahle odlehčenost a nadhled nad vlastníma (ne)úspěchama se dneska ze světa čim dál tim víc vytrácí. Všichni jsou napnutý jak kšandy na týpkovi v XXL tričku i kvůli těm nejmenším drobnostem. Proto Snoopymu v jeho boji s vážností dáváme pořádnej support.

Tvůj vtip mě sice nepobavil, ale někoho na mym triku třeba jo.

A nejsme v tom sami, naposled se k němu totiž připojil obr jménem Levi’s. Rozepisovat se tady o tomhle brandu by bylo nošení dříví do lesa a nám je jasný, že ten tvůj bude už dost plnej. Takže nebudem plejtvat naše řádky ani tvoje scrolly a vezmeme to stručně.

Tenhle brand už 160 let přináší do outfitů nás i našich předků poctivou americkou kvalitu v podobě džínů, triček nebo třeba bund. A to, že jejich decentně stylový kousky za to století a půl nevyšly z módy, mluví dost nahlas samo za sebe.

Nejepší ranní vstávání? Se sluníčkem v zádech a comfy mikinou na sobě.

Tyhle dva fenomény se teď spojili do společný kolekce, která si bere od každýho to nejlepší. Od Levi’s kvalitu a styl, od Snoopyho dětskou hravost na každej den. Abys nemusel namáhat tvoji představivost, sesíláme ti tady slušnou porci (samozřejmě kouzelně proklikovejch) fotek. A z nich je na první pohled (& proklik) patrná jedna věc.

Tyhle kousky se uměj naladit na jakoukoliv vlnu. Jako takovej ten felák, co se dokáže bez problémů bavit uplně s kymkoliv. Všechny trika a mikiny od Levi's a Snoopyho totiž zapadnou (skoro) do jakýhokoliv outifitu s přesností pečlivě vybraný puzzle.

Ať už se cejtíš ležérně, rebelsky nebo chceš prostě jen vypadat nejlíp v každý místnosti, do který vejdeš, Snoopy tě nezklame. Nikdy. Stejně jako se nikdy nepřestane smát všem těm zbytečně seriózním výrazům kolem.

Tak co, oblíkneš se s náma do nevážnosti?

 

>>VŠECHNY LEVIS X SNOOPY TRIKA SE SCHOVÁVAJ TADY<<

>>VŠECHNY LEVIS X SNOOPY MIKINY NAJDEŠ I BEZ PIKÁNÍ TADY<<

 

 

Špatnej vliv na tvý vnitřní dítě,

BS Crew

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM