Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Nažhav estetický buňky, je tu velkej zimní výprodej!

Slyšíš dobře, nejlepší kousky nejenom na sjezdovku jsou v teď takovejch slevách, až se ti z toho protočí panenky. Těmhle slevám neodolá ani ten největší pragmatik – co je totiž lepšího, než si zařídit celej gear za půlku ceny po Vánocích? Ať už jsi ekonomicky smýšlející člověk nebo milovník kvalitního oblečení, přichystali jsme pro tebe nejlepší výprodej 2021! A jo, víme, že tenhle rok teprve začal. 

06.01.2021 640

Nikdy neni dost brzo se připravit na ten telefonát od kámoše „kámo, zejtra jedem na hory, přidáš se?“ A lepší než někde na poslední chvíli shánět kalhoty (protože ty tvoje už jsou krázký nebo se někde roztrhly při víc či míň zajímavym dobrodružství) je prostě si je koupit v mega slevě po Vánocích. My totiž víme, že jsi rider/ka tělem i duší a jen protože letos sezóna nebyla (zatim!) úplně sluníčková, tak to neznamená, že za pár měsíců už nebudou všichni sjíždět svahy a ty nebudeš zoufale sjíždět eshopy a hledat něco kvalitního a zároveň cenově přijatelnýho. A u nás navíc najdeš ty nejlepší značky, osobně odzkoušený BS riderama. 


 

A teď teda k věci. Ptáš se, co všechno máme ve slevě? 

Nebudem tě dlouho napínat, hlavně to je dost jednoduchý. Ve slevě je všechno, co potřebuješ k tomu, abys sjížděl/a sjezdovky jak vítr. Protože bez zateplený bundy nebo spolehlivýho vázání to jde dost těžko. Ve slevách jsou jak nejnovější kolekce, tak ty nejlepší z minulejch let. A taky jsme jako bonus přihodili třeba tenisky a věci na léto. Prostě all inclusive.

Tak a teď už konec řečí a jdem na to! Obrázky jsou klasicky proklikový, tak nažhav estetický buňky a vyber si svůj vysněnej (nejen) zimní gear! 

>> Bundy <<

Základní stavební kámen každýho zážitku na svahu. Začínáme na -30 %, zjisti, kam až jsme došli!

 

>> Kalhoty <<

I kalhoty začínaj slevama na třiceti procentech. Každej rider si občas sedne na svah, proto kalhoty rozhodně nechceš podcenit!

 

>> Rukavice <<

Aby prsty neumrzly. Ať už jsi palčákovej nebo prstovej typ.


 

>> Helmy <<

Stejně jako bitva u Helmova žlebu (haha, Helmův žleb, helma, chápeš), i ochrana hlavy je mega zásadní. 

 

>> Brýle <<

Přece ti nebude sníh lítat do očí. Duh.

>> Prkna <<

Na ty ses stejně těšili/a určitě nejvíc, tak tady máš rovnou dvojitou dávku!
 

  

Zlevnili jsme pro tebe prostě tolik věcí, že kdybychom je tady měli všechny vyjmenovávat, tak se na ten svah fakt nedostanem. Tak čekuj kompletní nabídku...

>> ...TADY! <<
 

S láskou a slevama v srdci, 


tvoje BS Crew.

 

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM