Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Nabij svojí game novejma deskama od Charge

Představ si libový český desky a k tomu si domysli vizuály od samotnejch riderů. Zní to jako sen, viď? Je to ale každodenní realita značky Charge, která nám se svojí letošní kolekcí dala ještě o důvod víc se těšit na jaro. Přiznejme si to totiž, v tomhle počasí můžeš jet do parku maximálně tak na běžkách nebo na snowboardu.

11.02.2021 245

Jestli jsi to ještě nevěděl/a, tak Charge je česká značka, která podporuje ridery jako je Šesták, Freitag, Bareš, Mozola, Havránek a další. Zároveň s nima společně vytváří designy svých prken, takže vždycky víš, že tvoje prkno nenavrhl někdo, kdo na něm sám v životě nestál. Celý Charge je založený a vedený skejťákama, což se taky dost promítá v jeji gearu. No prostě to je ultimátní lovebrand. 
 

Jestli ještě Charge úplně neznáš, tak stojí za to se podívat třeba na jejich Youtube channel, kde najdeš skvělý RAW videa z různejch tripů. Na začátek si tu odložíme jejich video z domácí Prahy, tak čekuj!
 A teď se konečně můžeme podívat na ty nový prkna, který už chceme tak moc vyzkoušet!

 

>> ANIČKA RŮTOVÁ A JEJÍ LIFESTYLE <<


Prvnim kouskem, kterej ti představíme, je Surfclub white, tohle prkno podle svýho gusta navrhla libová skejťačka a surfařka Anička Růtová. Je to jedna z mála holek, kterou při skejtování sponzorujou značky – to se ale snad změní, protože holky na prknech jsou skvělý a rozhodně si žasloužej víc pozornosti. Anička se rozhodla ve svym designu promítnout život, kterej ji nejvíc baví – najdeš tam vlny, pivka na pláži, pool... no prostě to, pro co chceš žít. 

 

 

>> JONÁŠ URBÁNEK A JEHO DESKY <<
 

Skvělej designér a zároveň rider pro Charge, Jonáš Urbánek, navrhnul čtyři libový prkna. Zároveň pro Charge udělal například animaci jejich loga. Je to prostě umělec na plátně i na prkně. Pokud chceš zčekovat jeho práci, určitě to stojí za to! 

 


 

>> FANDA ŠESTÁK <<
 

Další návrh udělal Fanda Šesták, kterej se svym prknem Silent Killer potěší minimalisty i fanoušky barevnejch designů.
A co dalšího na tebe čeká od tohodle českýho full SK8 lovebrandu?

>> ČEKUJ VŠECHNY NOVINKY << 
 

Na jaro se s tebou těší, 

tvoje BS Crew.


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM