Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Mystic Sk8 Cup byl TOP!

04.07.2017 243 0
Mystic Sk8 Cup byl TOP!

Na pražskou Štvanici si o víkendu přijeli nejlepší rideři z celýho světa poměřit síly ve streetu a v bowlu, no a u toho jsme se svym Boardstar pop-up storem samozřejmě nemohli chybět.

První den byl sice dost o rozjíždění a oťukávání všech povrchů, ale i tak už bylo poznat, že jsme ve skejtovym ráji.

K obvyklý nabídce, kterou po festivalech v létě vozíme, jsme si ale na Mystic připravili jednu parádičku. Výherci v našich soutěžích vyhrávali skvělý kousky z kolekce Levi’s Skateboarding. Tyhle věci v Čechách jinde neseženeš.


Ve znamení vyhrávání byla ale až neděle. To si skateři na „bojišti“ přebírali ceny za 800.000 Kč. Jak tenhle ráj vypadal? Přesně takhle!

A jestli smutníš, protože jsme se o víkendu na týhle akci nepotkali, už za 14 dní se se svým pop-up storem chystáme na Colours! 

 

Těšíme se!


Kategorie

Prostor pro vás

Náš blog je otevřený všem, kteří by chtěli jeho prostřednictvím cokoliv sdělit světu.

Pokud chcete uveřejnit zajímavost ze svého okolí, inspirativní zážitek, bulvární skandál, informace o připravované akci nebo report z uskutečněné akce, tak neváhejte a posílejte své články včetně fotek na blog@boardstar.cz

Zajímavé články obratem uveřejníme.

Novinky Carhartt WIP Tady!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM