Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Technologie a styl z Novýho Zélandu – kolekce termoprádla pro fajnšmekry

Život na sjezdovce nemusí bejt o kompromisech. Hamish Ancland je lyžař-freerider, kterej se jednou při balení na hory rozhodl, že už ho nebaví balancovat mezi lookem a performance. Tak vznikla značka Mons Royale a s ní i termokousky, ve kterejch se nestydíš jít ani na svah, ani večer na pivo. S creative directorkou Hannou Aubrey (teď už Ancland, mrk mrk), tvoří perfektní duo – ona se stará o design a vnáší do oblečení nepopiratelnej streetovej styl, zatimco on přispívá zase zkušenostma ze svahu a znalostma technologickejch vychytávek. Prostě spolu jsou kompletní jak Han Solo a Chewbacca, jako Batman a Robin nebo třeba jako makaróny se sýrem.

07.01.2020 461

Termoprádlo Mons Royale je vyrobený z merino vlny, což je něco jako Mithril pro ridery (rozuměj supermateriál z Pána prstenů). V zimě hřeje, v létě chladí a dejchá víc než Feidippidés po maratonu. Když to řekneme technicky – merino vlákna maj nejvyšší kapacitu absorbovat vlhkost ze všech lidem známejch látek, takže nikdy nezůstaneš zpocenej/á. K tomu jsou odvěkym nepřítelem bakterií, který se na nich jen horko těžko udržej díky zvlněný struktuře. To celý v praxi znamená, že nejen vypadáš na svahu i mimo něj libově, ale ani se nepotíš, nesmrdíš a oblečení vypadá fresh dýl než cheeseburger z mekáče.

 

Jestli jsme tě ještě nepřesvědčili, že Mons Royale je absolutní must have, tak se pojďme rychle podívat na Novej Zéland, odkud značka odebírá svojí vlnu. Udržitelnost a etická výroba je v týhle termoprádlový rovnici stejně důležitá jako kvalita a styl, takže nás nemusí hřát jen oblečení, ale taky dobrá karma. O ovce se staraji certifikovaný farmáři (třeba tenhle rider) ve stoprocentně free-range podmínkách, kde ovce maj dokonce spešl GMO-free dietu. Zkrátka a dobře si v novozélandskejch horách žijou líp než většina z nás pozemšťanů tady dole. 

A teď už je načase UKÁZAT TU KOLEKCI, ten nadpřirozenej koktejl kvality, stylu a udržitelnosti, o kterym jsme se tu tak rozepsali. Obrázky jsou klasicky proklikový, here we go!

 

>> 2020 BASE PRO KLUKY <<


 

-

>> 2020 BASE PRO HOLKY <<

 

 

>> NĚCO NOVÝHO PRO VŠECHNY <<

 

 

  

>> NEJOBLÍBENĚJŠÍ KOUSKY EVER <<

 

Myšlenkama jsme pořád s ovcema, 

takže máváme přes půl světa,

tvoje BS crew.

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM