Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Limitovaná edice ÉS SCHEME: Doslova GIGANTICKEJ comeback

Občas se prostě brandu podaří udělat botu, která je úplně výjimečná. Změní pohled na to, jak má vypadat skateboardová bota. Bota, která je tvarem, designem i velikostí úplně jiná než všechny ostatní. Přesně tohle És dokázal s botou jménem Scheme. To se psal rok 1999. Střih. Je rok 2019 a z Kalifornie přilítá její re-release verze. V dnešní době možná ještě víc vyčnívající než dřív. Nazuješ si jeden ze 100 kousků, který jdou v celý Evropě do prodeje? 

02.04.2019 353 0

Jestli něco fakt nemusíme, tak je to cpát se někam na sílu. Mluvit, jen pro to, abys mluvil. Brát práci někomu, kde by to zvládl líp. A tebou-právě-otevřenej blog se bude těmahle našima zásadama řídit.

Je vidět, že pro És je tenhle release hodně speciální. A tak pro nás všechny ve svý kalifornský kuchyni navařili spoustu zajímavýho obsahu. Proto ti ho nebudem nijak předžvejkávat, zjednodušovat nebo upravovat. Naservírujeme ti ho hezky celej, jak si to zaslouží.

 [Jak se zrodil nápad na tak ujetou botu, jako je És Scheme?]

Jak řikej v És, každá bota má svůj příběh. Tenhle si můžeš poslechnout tzv. přímo od zdroje. Frank Boistel, designér Scheme, ti prozradí třeba to, jak bota reaguje na tehdy nastolenej styl ježdění. A nench se rozhodit, že se ve videích objevuje jiná barva. Ta naše je totiž zbrusu nová limitovaná colourway, ale technologiema a designem je to stejná bota.

 

 

[Jak hodnotěj És Scheme dnešní riders?]

Dva És pro rideři jménem Kelly Hart a Steezus Christ (jo, jen kvůli tomuhle jménu by sis to měl pustit) rozebrali És Scheme skrz na skrz svym dnešnim pohledem. Osvětlej ti třeba, v čem spočívá její nadčasovost a proč ji doceněj jak skaters, tak sneakerheads.

 

 

[Autentický devadesátkový video s És Scheme v hlavní roli]

Tohle už je čistá chuťovka. Jestli na tebe pravej duch devadesátek aka zlatýho věku skateboardingu nedejchne z tohohle videa, tak už asi z žádnýho.

 

 

Jestli ti tyhle videa nestačej, nebudem tě přemlouvat dvakrát. Ale měj na paměti, že jde o hodně limitovanou edici. 100 kusů v celý Evropě. A v Americe se předchozí modely vyprodaly většinou do pár hodin. Tak co, troufneš si zařadit do svýho botníku tuhle raritu?

>>ÉS SCHEME (ZATIM JEŠTĚ) VE VŠECH VELIKOSTECH NAJDEŠ POD TIMHLE LINKEM<<

 

 Hrdej sponzor všech neohroženejch comebacků,

Tvoje BS Crew

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM