Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Láska na ∞ způsobů: Nech se na Valentýna políbit stylem

Taky se nám to zdá jako včera, když jsi u nás na poslední chvíli lovil vánoční dárky. No a když jsi teprve čerstvě dostal/a do hlavy, že se na konci 201 se píše devítka místo osmičky, už je tady další dárky si žádající období. Tentokrát se lidská potřeba kupovat a dostávat věci zahalila do zamilovanýho pláště jménem Valentýn. A my pro tebe klasicky máme řešení, jak na tenhle zamilovanej i zahejtovanej svátek vyzrát.

01.02.2019 1230 0

(Kdyby ses chtěl hodně držet toho Valentýnskýho tématu, tak upozorňujeme, že všema obrázkama nahrávame na proklikovou smeč. Klikni na jakoukoliv fotku a uvidíš.)

V zásadě máš dvě možnosti, jak se k týhle celý srdíčkový šílenosti postavit. Buď přijmeš pravidla hry a podvolíš se tomu diktátu čokolád, kytek a Pandory. A nebo se mu postavíš na odpor. A vezemeš letos Valentýna trošku jinak. Nebo máš snad nějakej rozumnej důvod, proč bys měl přejímat nějaký vzorový chování v tak strašně osobní věci jako je láska?

Jestli patříš mezi tu skupinu lidí, která projížděj životem v solo módu, můžeš následující tři odstavce možná radši přeskočit. A začít číst ten uplně poslední, ve kterym jsou řádky věnovaný takovejm, jako jseš ty.

Stejně jako na světě neexistujou dva lidi, který by byly úplně stejný, každá zamilovaná dvojice to má mezi sebou trošku jinak. A tim pádem by si to měli i jinak dávat najevo. No a náš výběr 12 000 druhů zboží nahrává týhle rozmanitosti přímo do karet.

Protože někdo na maximum ocení fresh triko. Jinýho nebo jinou dostane do kolen to pravý spodní prádlo. Někoho zase nejvíc zahřeje u srdce i doslova stylová čepice. Se smyslem pro humor se zase dobře dávaj i dostávaj různě divoký ponožky. A ty největší milovníci a milovnice komba styl & romantika můžou svýmu protějšku koupit nějakej matching kousek. Nás napadaj třeba jedny oldskoolový boty, co stejně jako pravá láska nikdy nevyjdou z módy.

Abychom to trošku shrnuli, dávat oblečení na Valentýna je prostě dobrej nápad. A nejen kvůli tý svobodě výběru. Má to totiž i čistě praktický důvody. Každej přece ví, že beze noci nemůže bejt den. A stejně tak by bez oblíkání nemohlo dojít k následnýmu svlíkání. V tomhle případě totiž rozhodně nebude na škodu, když tvůj dárek skončí po chvíli pohozenej na podlaze.

Ale aby bylo jasno, nezpomínáme ani na naše solo riders. Jasně, můžeš přece namítnout, že nemáš koho obdarovat. Ale to neni tak uplně pravda. Máš přece tu jednu osobu, kterou by ses měl naučit milovat ze všeho nejvíc. Sebe. A nechat se políbit trochou stylu neni nikdy na škodu. Obzvlášť, když si ho můžeš vybírat naprosto svobodně. A čokoládu si holt koupíš jakejkoliv jinej den v roce...

Tak jo, na závěr už jen pár užitečnejch linků:

>> TRIČKA <<

>> PONOŽKY <<

>> SPODNÍ PRÁDLO <<

>> BOTY <<

>> KULICHY <<

>> VŠECHNO OSTATNÍ (aka naše homepage) <<

 

S láskou ke stylu,

Tvoje BS Crew

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM