Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Keep it REAL – SK8 komplety s nádechem aktivismu

Ježdění neni jenom o zábavě, je taky o komunitě kolem. Je o soudržnosti, o respektu a o podpoře. A přesně tyhle hodnoty reflektuje REAL ve všech svejch aktivitách. Protože (nejenom) skejťáci si musej pomáhat. A k nám konečně přišly nový vymazlený komplety, se kterejma tě zahřeje u srdce jak radost z ježdění a to, že máš fakt libový prkno, tak i dobrej pocit, že podporuješ právě tuhle značku.

22.07.2020 386

Když rozklikneš webovky REALu, hned na tebe vyskočí pop-up upozorňující na Black Lives Matter. A to nemluvíme o takovym tom general „podporujeme diverzitu", co značky omílaj pořád dokola, ačkoliv maj továrny v rozvojovejch zemích a na vedoucích pozicích samý bílý bohatý muže. REAL to keepnul real a hned popisuje, jak může každej produktivně přispět, kde se konaj jaký protesty a taky tam je proklik na Skaters Vote (stránka, na který se každej v USA může jednoduše zaregistrovat k volbám).


 

A tim to samozřejmě nekončí, REAL podporuje spoustu projektů, který maji za cíl třeba zvýšit povědomí o duševních nemocích, podporujou LGBTQ+ komunitu, pomáhají skejťákům v těžkejch situacích a tak. Z těch nejzajímavějších projektů jde určitě o Roll for Rob, Why so sad? nebo Unity Skateboarding. Zároveň ale REAL podporuje i konkrétní jezdce, třeba Dana Mancinu, kterej ve 23 přišel o zrak. Tomu pak navrhli prkno speciálně pro jeho potřebu. Stejně tak podporujou malýho bojovníka Natea Viandse, kterej od čtyř let bojuje s leukmií. A tohle všechno ti říkáme, abys pochopil/a proč je REAL REÁLNĚ TA NEJLEPŠÍ VOLBA!

 
>> TAK ČEKUJ NOVÝ KOMPLETY <<

Nejdřív ti ukážem něco letního, něco juicy.

      

 

Taky nesmíme samozřejmě zapomínat na trochu konzervativnější klasiku (která je ale klasika z nějakýho důvodu, žejo). 

 

   

   

 

A to nejšílenější samozřejmě nakonec. Rok 2020 byl zatim pěkně divokej a všichni už jenom čekáme, kdy naší ubohou planetu začnou okupovat mimozemšťani.

 

 

Designéři v REALu si řekli, že se jim už nechce čekat. A proto vytvořili tyhle skvělý prkna, který tě dovezou snad až do jiný dimenze. 

 

      

 

Tak se potěš kvalitnim designem a nezapomeň, o čem ten skateboarding opravdu je. 

S láskou v srdci,

tvoje BS Crew

 
 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM