Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Když míň je víc – Braasi Industry brand story

Batohy s neuvěřitelně originálním designem. Na první pohled by asi málokdo čekal, že za nima stojí šikovný český ručičky. A přece. Vyraž s náma na minimalistickou, leč o to víc průraznou historii designových batůžků zítřka <3 Právě teď a tady.

29.03.2018 1807 0

 

Fakt nic navíc
Omezené série, minimalistickej design, užitná estetika. I cesta od myšlenky k hotovýmu produktu je zkrácená na minimum. Braasi Industry je brand budoucnosti. Spojuje fanoušky cyklistiky, cestování, přírody a kultury. A je z Prahy <3 

Braasi Industry založili v roce 2010 dva architekti, Eliška a Šimon. Vlastně žádný překvapení, když se zaměříš na ten smooth design. Ale stejně. Neni to skvělý? Za jedinečnejma batohama stojí architektonický duo.

Potkali se na liberecký univerzitě, založili spolu architektonický studio. Ale chyběly jim batohy přesně podle jejich gusta. A tak je začli sami navrhovat.
Nejdřív pro sebe, pak pro svý známí. Jenže jak se počet zájemců rozšiřoval, zvětšoval se i poměr času, kterej návrhům a výrobě batohů věnovali. 

Jak vidno, zkušenosti z architektury dopadly na úrodnou půdu. Ten nadčasovej design, funkčnost a estetickej minimal by si jen těžko vycucávali jen tak z prstu.

 
 

 

Osvobozeno od zbytečností

Prvním batohem byl samozřejmě jejich klasickej Rolltop. Minimal na druhou. Co nebylo bezpodmínečně nutný, šlo pryč. 

Z něho taky vychází všechny ostatní. Asi taky žádná novinka, když se na ně člověk líp podívá.

 

Líbí? Stačí kliknout ;)

 

Při tvorbě používaj výhradně český materiály, jen plastový komponenty berou od japonskýho brandu YKK. Všechny batohy jsou buď z bavlny, nebo materiálu Cordura 1100D. To je údajně hodně odolnej, nepromokavej matroš. Že se z něj běžně dělá armádní vybavení, snad mluví za vše. Bavlnu u propracovanějších modelů kombinujou s hovězí kůží, přičemž myslej na to, že jak oba materiály přirozeně zestárnou, získaj nezaměnitelnou patinu. 

 

Varování! Pokud si dáš jejich ofiko video, je dost možný, že se do jejich batohů nenávratně zamiluješ. (Pokud se tak už nestalo…) <3

Jestli se ti líbí, ukaž jim support na sockách >> Facebooku a Instagramu

 

 

Live your dream,

BS crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM