Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Jeden kus oblečení, tisíce využití. Objev surf ponča

Znáš to – přijedeš na koupák a zjistíš, že na místě nejsou žádný kabinky na převlečení. Postupně si tak s kamarádama přidržujete osušky, abyste se mohli navlíct nebo svlíct z plavek, a ty jen doufáš, že se ti to povede dostatečně rychle, než jim začnou klesat ruce k zemi, což vede k tomu, že ukážeš podstatně víc, než bys rád/a. Tyhle nepříjemný situace ti pomůže vyřešit multifunkční surf pončo!

02.06.2020 651

Surfařský pončo je totiž takovej kouzelník ve tvym šatníku. Ač jeho název může naznačovat, že je určený jenom lidem, co zdolávaj vlny na surfech, neni to úplně tak.

 

Stejně jako surf totiž nabízí možnost volně se prohánět po vodní hladině, tak surfařský pončo ti nabízí něco podobnýho. Užívat si volnej pohyb na zemskym povrchu a při jakymkoliv počasí.

 

Kromě toho, že je pončo tvoje osobní převlíkárna, je to zároveň i osuška, deka, chrání tě před prochladnutím, ochrání před mokrym zadkem i nábytek nebo auto, chrání kůži a díky kapuci i hlavu před spálenim. Využít ho ale můžeš i při stanování nebo na fesťáku. Prostě surf pončo se dá využít tak, jak v danou chvíli potřebuješ.

Dalším plusem je, že si můžeš pořídit surf ponča, který navrhnul a vyrobil přímo BoardStar! Budeš tak ještě větší součástí naší streetwearový, skate, snow a surf komunity, která z oblečení dělá styl života. A taky podpoříš lokálního výrobce, což je zase něco, co ocení příroda.

 

Chceš mít vlastní funkční a estetickej doplněk? Klikni >> sem << nebo na obrázky.

 

 

       

 

Ponča zbožňující,

a nenápadně se převlíkající,

tvoje surfová BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM