Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

JART SKATEBOARDS: NEJVĚTŠÍ VÝROBCE DESEK V EVROPĚ!

Igor, Iban a Ander Iraol – to jsou tři bratři ze Španělska, kteří v roce 2001 založili značku Jart Skateboards, kterou dnes pravděpodobně všichni znáte díky jejich originálním designovým motivům. Jak vypadá jejich letošní nová kolekce? Tykají si s kvalitou? A co na to životní prostředí? 

19.06.2021 36

Jart Skateboards je největším výrobcem desek v Evropě, proto není překvapením, že i jejich výroba je lokální a probíhá u nás v evropském Baskicku, kde se věnují například i výrobě koleček nebo ložisek. 

 

Jsou kvalitní, nebo jen hezky vypadají?

U těchto desek by ani nebylo možné, aby kvalitní nebyly. Rodina Iraolaů se již několik století zabývá zpracováním dřeva a jejich know-how se nezapře. Desky skateboardů Jart jsou jednotlivě lisovány, aby značka mohla zaručit stejnou kvalitu pro každý jeden kus, který projde jejich rukama. Tímto počinem mají značné plusové body v porovnání s ostatními výrobci, kteří mají desky většinou lisované do formy, což mnohdy vede k rozdílným tvarům a odchylkám v jejich velikosti.

Igor, Iban, Ander Iraol a Jeremy Fox

 

Staví se Jart ohleduplně k životnímu prostředí?

Zatím značka Jart vypadá celkem slibně, ale co to již zmiňované životní prostředí? Jsou ohleduplní vůči naší Zemi? S radostí můžeme napsat, že ani tentokrát nás v Jart nezklamali! Kromě toho, že Baskicko je krásná španělská lokalita, tak má mnohé výhody i pro životní prostředí. Podle baskického průmyslového zákona musí být veškerý odpad recyklován. A co se týče dřeva, které na desky používají, tak to pochází výhradně z lesů s udržitelným obhospodařováním. 

 

Nová kolekce desek!

Skateboardeři po celém světě oceňují kvalitu Jart, čímž je na mysli například odolnost desek a skvělý dlouhotrvající pop. Když se k těmto plusovým faktorům připojí i slušná cena, za kterou je nabízí, tak už jen zbývá vybrat si tu svou! Pojďte se s námi podívat na novinky, které právě dorazily na náš e-shop...

 

 

 

Jart Skateboards jsou opravdovými alchymisty ve svém oboru – nechybí jim ani kvalita, ani udržitelnost a jejich skvělý design je více než příjemnou třešničkou na dortu.

B.G.

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM