Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Jakejch 1900+ kousků jsme to vlastně zlevnili až o 70 %?

Ne, že bychom si nějak frčeli na starejch příslovích, ale tady to prostě musíme napsat. Když se kácí les, tak lítaj třísky. A my jsme pokáceli ceny u 1969 (to dvojčíslo na konci je náhoda, přísaháme) produktů místama až o brutálních 70 %. A tak jsme holt museli ušetřit jinde. Jak ti asi z obrázku došlo, odnesl to grafik. RIP. Tebe ale stejně víc zajímá výběr toho nejlepšího, o kterym se dočteš v tomhle blogu, viď?

21.11.2019 1100

Grafik na nás sice volal něco v tom smyslu, že potřebuje peníze na dárky, ale takový vánoční předzásobení se přece hodí i tobě. A stejně nám vždycky přišel trošku falešnej. Jasně, náš titulní obrázek teď sice vypadá, že jsme si ho dělali na koleni v drncajícím vlaku a ještě k tomu poslepu...

Ale tohle všechno přebije pohled do naší slevový sekce, která ještě před Vánocema stihla nabrat párset kil navíc. Protože je ten výběr fakt tučnej, přinášíme ti tady na blogu takový best of. Samozřejmě z našeho humble subjektivního pohledu. Takže když se ti výběr přímo v blogu nebude líbit, stačí kliknout na text pod fotkama. A uvidíš, jak se ti najednou rozšíří obzory.

A na závěr začátku dvě poučky, který jsou basic jak trička v HMku. Za prvý, všechny obrázky jsou proklikový, takže feel free to rovnou nakoupit. A za druhý, žádnej kousek nemá nekonečný zásoby. Tim pádem se nějaký odkládání nákupů spíš nevyplatí než vyplatí. Stejně víš, že to chceš udělat.

 

BOTY

[boyz] ~ [girlz]

 

MIKINY

[stylaři] ~ [stylařky]

 

BATOHY

[dobrodruzi] ~ [dobrodružky]

 

SNOWBOARDY

[králové] ~ [královny]

 

ZIMNÍ BRÝLE

[pro něj] ~ [pro ni]

 

>>CELÁ ČERNOPÁTEČNÍ NADÍLKA POD JEDNIM ODKAZEM<<

 

Protože nikdy nešetříme

na důležitejch věcech,

Tvoje BS Crew 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM