0

Hot novinky od Roxy tě zahřejou líp než svařák

Je to tak, ultimátní holčičí lovebrand vydal novou kolekci, na kterou jsme se tak těšili. Právě Roxy je totiž jednou z těch značek, která na svahu udává trendy. A koneckonců i mimo něj. Je to kombinace špičkovejch technologií a stylu, která nás baví každej rok víc a víc.  

26.11.2020 3138

Víš, jak si každej rok na horách říkáš, že by tvoje zateplující strategie šla ještě trochu vylepšit? Že třeba nějaká vrstva je moc/málo a ty se pak ocitneš buď v pekelný sauně, nebo vyklepaná usrkávající svařák v apres-ski pod svahem? 

 

 

No tak z toho tě vysvobodíme, přišla nám totiž nová kolekce od Roxy, která odpoví na všechny tvoje (a naše) přání. A s novym oblečenim přišly přirozeně i nový prkna. A to teprv stojí za to. Jsou tak on fire, že se pod nima musí sníh roztejkat! Tak do toho pojď s náma, organizujeme odboj za pořádnou zimu a věříme, že se na svah nakonec všichni dostaneme! 

 

Tak jo, jdeme na to, jsi ready?

 

A jak víš, existujou 2 typy lidí. Jedni to chtěj mít všechno hned a najednou a druhý naopak ocení nějakou naší inspiraci a výběr. Ať to máš jakkoliv, nabídnem ti pro jistotu obě varianty.

 

>> CHCI VIDĚT VŠECHNO NAJEDNOU <<


 

Nebo jestli chceš výběrem províst postupně...

>> NOVÝ PRKNA <<

Jedno z těhle dvou prken má C3 profil a je jak dělaný do freeridu, druhý má pak Original Banana prohnutí a je to krásnej allmountain. A který je který? Klikej a zjistíš!

PS. jestli chceš trochu pomoct s výběrem, máme pro tebe libovej SNB konfigurátor nebo sérii megadetailních blogů o tom, jaký prkno se pro tebe bude hodit.


 

>> BUNDY + KALHOTY <<

K prknu si určitě chceš pořídit i fešáckej outfit!


A nový bundy mají na zádech přenosný topeníčko WARMLink! Podívej se na video.

 
 
 

         

                      

 

a pod bundu budeš potřebovat...

>> MIKINY <<

 

      

      

 

Předtim, než se vydáš odvážně na svah, potřebuješ ještě něco na hlavu.

>> BRÝLE A HELMY <<

     

   

 

A pokud chceš na hory nějaký super termoprádlo nebo čepici na felení ve městě, tak to všechno se zbytkem kolekce najdeš v...

>> MAGICKYM ODKAZU <<
 


 

Tak se těšíme na svahu!

Tvoje BS Crew.


 

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM