Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Happy hours v EL NIŇU = 20% sleva na všechno

Protože je každej člověk jinej, i ke štěstí si každej dojde jinak. Existuje ale pár osvědčnejch zkratek, který fungujou (skoro) na všechny. Takže jestli si chceš udělat radost nákupem jednoho nebo víc stylovejch kousků za supr výhodnou cenu, doraž 1. dubna do EL NIŇA. A přísáháme na všech 5 našich kamennejch shopů, tohle neni další whack aprílovej fór.  

27.03.2019 446 0

Naprosto totiž chápeme, jestli ti všechny ty aprílový vtípky, pranky a další trapnosti nepřijdou jako ta nejvíc topstrop legranda. Jakmile je něčeho moc a je to tlačený na sílu, vždycky to stojí za starou tenisku. Jakože takovou tu hodně proježděnou. S děravou podrážkou, rozdrbanejma tkaničkama a hodně těžko rozpoznatelnou původní barvou. Prostě velký špatný.

Každopádně letošní 1. duben by sis přece jen mohl užít. Rozhodli jsme se udělat si dobrej den z cen úplně všech kousků, který naješ v El Niňu, jednom za našich kamenejch shopů. A protože dobrej den rovná se šťastnej den a ten se logicky musí skládat ze šťastnejch hodin, lípli jsme na tenhle event jmenovku Happy Hours. Co všechno bys o něm měl vědět?

  • Slevy na ÚPLNĚ VŠECHNO minimálně 20 %
  • Každej, kdo přijde, dostane v rámci jarního refreshe JUMEX džus zdarma
  • 1. dubna od 16:00 do 21:00
  • stará známá adresa Palackého náměstí 2

Jo a vezmi si sebou nějaký pozitivní vibes, takhle zjara nejsme zvědavý na žádnou negativitu!
 

 

Pro všechny, který se neberou vážně nejen 1. dubna,
Tvoje BS Crew


Batohy Dakine se slevou až 60 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM