Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

FRESH SK8 KOMPLETY 2022

Začíná teplá outdoorová sezóna a je čas vzít život do vlastních rukou. Dorazily totiž nové sk8 komplety a jsou zkrátka k poježdění. Pokročilý rider nebo začátečník? To vůbec není podstatné, z téhle aktualizované nabídky si vybere každý. Nyní se 15% slevou!

11.04.2022 287

Skate komplet je velmi pohodlný z prostého důvodu. V momentě, kdy si jej odneste z obchodu, můžete na něj rovnou naskočit a jet.

 

Komplet Flip Odyssey Black je jednou ze skate klasik značky Flip. Tyhle desky jsou spolehlivé, vyrobené ze sedmi vrstev kanadského javoru a osazené trucky Flip HKD 5“. Deska disponuje střední konkávou a velikostí osm. O plynulou jízdu se starají kolečka Flip 52mm/99a, jejichž útroby jsou osazeny ložisky Flip HDK ABEC 7.

 

Designový kousek od Tricks komplet Navajo je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Konstrukčně se vyrovná všem klasikám – tedy sedm vrstev kanadského javoru. Deska je velikosti osm a trucky jsou pětkové. V nitru koleček o průměru 52mm a tvrdosti 101A naleznete ložiska ABEC 7. Deska je finančně velmi dostupná, takže může být i vhodným dárkem a impulsem do začátku.

 

Jart komplety patří k těm nejlepší na trhu. Parametricky je komplet Classic velmi podobný výše zmíněným, ale pouze výrobky Jart se mohou pyšnit nejvyšším oceněním kvality v Evropě v rámci Boardtestignu. Velikost desky je 7,87“, prkno je vyrobeno z javoru a osazeno trucky Iron 5“ High Silver. Kolečka Jart jsou velikosti 52 mm a tvrdosti 100A. Ideální a spolehlivý komplet pro zkušené i nezkušené.

 

Toto jsou naši favorité, ale výběr je téměř neomzený. Každý si může vybrat svůj vlastní styl!


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM