Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Exkluzivní rozhovor, jakej svět neviděl

Z novin a televize se můžeš dovědět o všem možnym. Občas je to důležitý, většinou moc ne, ale to je teď vlastně celkem jedno. Díky našim přísně utajenejm zdrojům se nám totiž podařilo získat jeden exkluzivní rozhovor... o kterym si můžeš myslet, co chceš. 

20.11.2019 265

 

Dobrý den, vítr nás dnes zanesl na letenský bulvár Milady Horákové, kde bude naše reportérka zjišťovat jednu zásadní informaci. Jak se lidem nakupuje vybavení na snowboard v Popcorn shopu? Z obchodu už vychází první zákazník, tak se ho pojďme zeptat na jeho dojmy!

Dobrý den, právě jste si nakoupil v Popcorn shopu. Jaké z toho máte pocity?

Já mám hlavně pocit, že mi za chvíli upadne ruka, protože ten nákup je fakt velkej. Mám tady prkno, vázání i boty, a rovnou jsem to vzal i s bundou a rukavicema. Takže jsem spoko, sehnal jsem úplně všechno, co jsem potřeboval. A už se nemůžu dočkat, až v tom vyrazim na svah!

 

 

Dobrá, tak tedy klid prosím. Byl to váš první nákup tady na Popcornu?

Tak to vůbec. Hrozně rád se sem vracim, takže se vždycky těšim na to období, kdy si musim nakoupit nový věci. Někdy vlastně na takový období ani nečekám. Jen si něco koupim a nějakej důvod si najdu až potom.

A proč zrovna tady?

To je jednoduchý. Potřeboval jsem výbavičku na snowboard a mně nesedne jen tak něco. A než se trápit v nějakejch obyčejnejch shopech, vyrazil jsem radši do Popcornu. Maj tady totiž taaaaaak strašně VELKEJ výběr. 

 

 

Jistě, rozumím...

To teda nerozumíš. Všeho tam je strašně moc, takže si vybere úplně každej. Třeba snowboardů maj, jak mi řikal prodavač, skoro 300. Chápeš?! 300 SNOWBOARDŮ V JEDNOM JEDINYM OBCHODĚ?

Pane, proč křičíte?

Nikde jinde jsem něco takovýho neviděl. A nejde jen o snowboardy. To stejný platí pro vázání, boty, helmy, brejle, bundy, kalhoty a nevim co všechno ještě. Ten výběr je obrovskej a měli by to vědět všichni. Tak si to zapamatujte!

Dobře, na tohle asi jen tak nezapomeneme... Není ale 300 snowboardů až moc? Není v tom člověk potom ztracený?

Taky mě to napadlo. Ale naštěstí tady pracujou strašně v pohodě lidi. Stačí za kýmkoliv z nich přijít a zeptat se. A oni už ti poraděj, co potřebuješ. Na každym z těch prodavačů je vidět, že jeho samotnýho snowboarding hrozně baví, takže tomu fakt rozumí.

 

 

Takže byste Popcorn Shop doporučil ostatním?

No jednoznačně! Dávám mu 11/10 a 6 hvězdiček z 5. Ale pozor, tohle neni jenom tady. Stejný je to i v Easy Rideru a El Niňu. Tam jsou na tom s výbavičkou na snowboard i lidma taky hodně v topu!

Tak dobře, děkujeme za opravdu výjimečný rozhovor...

 

 

PS: Kdyby ses o tom chtěl jít přesvědčit na vlastní oči, tak adresy máš tady:

Popcorn Shop – Milady Horákové 32, Praha 7

Easy Rider – Jugoslávská 15, Praha 2

El Niňo – Palackého nám. 2, Praha

 

Neber všechno

zas tak vážně,

BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM