Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Dr. Martens: Nestárnoucí ikona podzimu

Situace tam venku nám radost nedělá, čímž samozřejmě myslíme sychravý podzimní počasí a rozhodně vůbec nic jinýho. Je to doba nevyzpytatelná a deštivá, kdy se cení zejména připravenost na každou situaci. A když chceme něco vzít od podlahy, musíme logicky začít tou správnou obuví. Tenisky by nechtěný kolize s loužemi a bahnem nemusely přežít, a proto je dobrý sáhnout po prověřený kvalitě – Dr. Martens, jejichž novou kolekci ti teď přinášíme!

08.10.2020 622

Když to sečteme a podtrhneme, Martensky jsou dokonalou obuví do kterýhokoliv počasí (možná s výjimkou čtyřicetistupňovejch veder, ale i tam si to tenhle brand pohlídal). Splňujou vysoký požadavky na design, jsou kompaktní, teplý, extrémně pohodlný, maj punkáčský kořeny, skvělej laděj k podzimní módě a přežijou pomalu i pouť do džungle. Jen se to s tou razancí nesmí zas tolik přehánět – pokud s nima někomu šlápneš na nohu, je poměrně vysoká šance, že nebude spokojenej. V rozvážnosti ale málokomu věříme tolik jako tobě.

 

Ať už nestárnoucí černá, nebo kytičková divočina – tady jsou ty nejlepší Martensky!

 

 

 

Nebo je preferuješ na krátko? I tak tě potěšíme – místo osmi oček na tkaničky jenom tři, ale kvalitativně nejsou ochuzený v jediným detailu. A spolehlivě v nich můžeš na rave i do divadla, ostudu neudělaj nikde.

 

 

 

 

Teď už nebude žádná louže dost hluboká a žádnej déšť dost prudkej. Což ale neznamená, že v nich nutně musíš vybírat škváru – každej totiž přece ví, že nějaká ta skvrna na košili se občas přihodí, ale čistotu našich bot si hlídáme jako oko v hlavě.

 

>> Komplet Dr. Martens najdeš tady! <<

Jedině rázným a stylovým krokem, 

tvoje BS Crew.

 

 

 

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM