0

DORAZILY LETNÍ PADESÁTKY!

Ruku na hruď, všichni musíme uznat, že letošní teploty jsou malinko nad normu. Naštěstí je zde stále dostatek možností, jak ochladit tělo a duši. Tou nejlepší a zároveň nejběžnější je návštěva oblíbených vodních ploch. K tomu je však nutný vhodný koupací úbor. Na našem e-shopu je momentálně obrovský výběr stylových plavek s 50% slevou – to je prosím polovina z původní ceny dolů.

25.07.2022 282

Historie koupacích úborů je relativně složitá, neboť se lidé chtěli koupat na veřejně přístupných vodních plochách i za časů, kdy ve společnosti panovala velice upjatá morálka a tělo muselo být z velké části zakryto. Takové úbory však byly velice nemotorné a často ztěžovaly pohyb. Mravy se však nakonec uvolnily, takže dnes už si s plážovou policií (ano, v USA doopravdy existovalo speciální oddělení, které měřilo normalizované rozměry koupacích kostýmů) hlavu lámat nemusíme.

Jednoduchý design, pohodlí a funkčnost – to je oč tu dnes běží a vše naleznete v koupácích Rusty Jiggy Jigs. Vyrobeny jsou ze Super Flex Stretch materiálu, takže vůbec neomezují při pochybu a délkou jsou nad kolena. Proti jejich spadnutí slouží klasická tkanička a suchý zip. V zadní části je malá kapsička na věci, kterým voda neuškodí, ale neměly by zůstávat na břehu. Plavky jsou odolné konstrukcí i designem, takže vám vydrží i několik sezón.

 

Velmi povedeným kouskem jsou dámské Roxy Sweet Wildness One. Jde o jednodílné plavky s krajkovým vzorem modré barvy vyrobené z nylonu a elastanu. Poskytují střední podporu s vyjímatelnými výztuhami, přičemž jsou ramínka nastavitelná. Tento nádherný model rozhodně jen tak neomrzí a bude vám složit po několik krásných slunečných let, a to bez ztráty elegantnosti.

Nadčasovým modelem koupáků musí být rozhodně Quiksilver Highline Hold Down. Plavky jsou vyrobený z materiálu Repreve™, který vznikl z recyklovatelných PET lahví. Svrchní vrstva látky disponuje DryFlight® úpravou, jíž pomocí tyto boardshorty odpuzují vodu a urychlují sušení.

Design ve stylu vaporwave se stejně jako příliv a odliv neustále vrací, takže zaručeně neprohloupíte.

Pánské plavky Quiksilver Everyday Volleys jsou univerzálními společníky na jakoukoli vodní srandu. Můžete je používat na koupání, ale zároveň je jejich krátký střih ideální k letním sportům jako beach volleyball, frisbee nebo závodní stavění hradů z písku.

Stejně jako Highline jsou i Volleys vyrobeny z recyklovaného materiálu, takže jejich koupí podpoříte dobrou věc a pošetříte přírodní zdroje.

 

Tak to byly čtyři námi doporučené modely, ale letní padesátky tím zdaleka nekončí, v našem sortimentu toho naleznete mnohem víc!

 

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM