Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Dopřej si refresh, ušetři ten cash. Zlevnili jsme trička o 25 %

Víš co má společnýho tvůj šatník a zahrada? Oba potřebujou pravidelně osvěžovat. A v létě obzvlášť. A ty na to teď máš ideální příležitost. Zlevnili jsme jsme pro tebe přes 700 triček o 25 %.

02.07.2018 364 0

Léto je v plnym proudu, pořád se něco děje a na objevování tý betonový džungle potřebuješ ty nejvymazlenější outfity. Vzhledem k tomu, že teploty v tomhle období pořádaj závody ve skoku do vejšky, do svýho gearu těžko zakomponuješ nějakou mikinu nebo bundu.

Alfou i omegou tvýho outfitu je teď prostě tričko. A koho by bavilo koukat na těch pár obnošenejch kousků furt dokola? Nás rozhodně ne a tak ti jako správný feláci podáváme pomocnou ruku.

Zatlačili jsme k zemi ceny víc než 700 triček. Abychom byli konkrétní, tak o čtvrtinu aka 25 %. Stejně jako se ty po dlouhym dni rád osvěžíš vychlazenym drinkem, proč bys to stejný neměl dopřát svýmu šatníku?

Teď na to máš naprosto perfektní šanci. Jenže stejně jako v životě, nic netrvá věčně. Tahle akce končí v neděli 8.7. A je jen na tobě, jak s ní naložíš. Jak by se zeptal strejda EminemWould you capture it, or just let it slip?

>> VYBER SI JEDNO (NEBO TŘEBA PĚT) ZE 762 TRIČEK OD VANS, THRASHER NEBO NIKE POD TIMHLE LINKEM <<

 

Osvěžující nakupovaní přeje,
BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM