Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Dej si match s novinkama od Converse

Co je u tohohle úvodu důležitý? Otázka, na kterou by ses asi nezeptal. Nevěděl bys totiž, že úvod nese tajnou zprávu. Velmi tajnou a zakódovanou. Existenciální otázkou teď je, jak ji odhalit? Radši si s odpovědí pospíšíme. Stejně už ti napověděl název článku. Eidam není správná nápověda, ale díky němu je zpráva kompletní – teď ti stačí zkombinovat první písmeno každý věty. C-O-N-V-E-R-S-E!

20.08.2019 339 0

Tak rozcvičku máme za sebou. K čemu to teda bylo? K tomu, abys byl na tuhle zprávu pořádně protaženej. Na skladě totiž máme nový zboží od Converse a víme, že s někym to dokáže pěkně zacvičit. Pokud tuhle zprávu nechceš poslouchat jen ze střídačky, připrav se ke startu.

Tenhle zápas totiž neprověří jenom tvojí spodní část těla s padnoucíma botama, procvičíš si i zádový svaly s batohama a vakama, zahřeješ krk s kapucema mikin a vytrénuješ hrudník s vymazlenejma trikama.

Oddechovej čas! Pokud trochu tápeš v tom, co je to Converse a proč najednou tolik sportu, nech se namasírovat našima znalostma na poli jazyků a podrážek.

Značka Converse stovku svíček na narozeninovym dortu sfoukla už před 11 lety, kdy kromě požehnanýho věku oslavovala i dlouhotrvající přátelství s lidma jako byli nebo jsou Ed Sheeran, Winona Ryder, Kurt Cobain, David Bowie, Justin Bieber nebo Rihanna, který její boty často nazouvali.

Po ne úplně sexy začátcích, kdy název Converse zdobily gumáky, se její zakladatel, překvapivě pan Converse, rozhodl vyrobit boty hráčům tehdy velmi oblíbenýmu sportu – basketbalu. Vznikly tak plátěnky s označením All Star, ale k úspěchu jim chybělo ještě jedno spojení. Kdo o Converskách už slyšel, tuší, že tim je Chuck Taylor. Basketbalista Chuck Taylor se postaral o to, aby se boty začaly prodávat a aby padly sportovcům na nohy jako ulitý. Za to si Chuck i boty vysloužily nový jméno - All Star Chuck Taylor.

 

Postupně se z Converse stala ikonická bota nejen pro basket, ale i pro lidi, který chtěj kombinovat pohodlí s jedinečnym stylem.

 

Značce Converse sice už táhne na 130, s šedinama a zubníma protézama si ale klouby neprokřupává. Místo toho pořád skáče po hřišti a skóruje s novejma šatník zdobícíma kouskama, který jen čekaj na to, než je zavoláš na hřiště. Pokud si troufáš dát si s nima match, koukej a klikej, co si pro tebe značka Converse připravila.

 

 

>> Tým bot a vaku v černobílejch dresech <<

     

 

 

>> 80's tým << 

      

 

 

>> Vesmírní lidé trika, vaku a mikiny <<

    

 

 

>> Botový, mikinný a batožný temno tým <<

    

 

 

>> Šli zrovna kolem tým s hvězdou mezi trikama, báglama a vakama <<

        

 

 

Pro úplně všechno Converse zboží klikej >> sem <<.

Zvol si ten svůj tým a zlom při zápase vaz!

Tvoje roztleskávačky,

BS crew


Zimní doplňky se slevou 30 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM