Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Dedicated: Oblíkni se jak severskej bůh

Většinu času doma a nejzajímavějším momentem dne je strastiplná výprava do supermarketu? Jo, u nás taky. Ačkoliv švédskej přístup k virům asi v nejbližší době aplikovat nebudem, můžeme se inspirovat aspoň v zásadní otázce módy. Severskej styl oblíkání je dlouholetej fenomén, dominovanej minimalismem, jednoduchostí a samozřejmě nebeskou kvalitou materiálů. A málokterá značka tyhle kritéria splňuje tak jako Dedicated.

19.10.2020 367

To ale nejsou jediný přednosti, kterýma se může pyšnit. Jak už to tak u Skandinávců bývá, v ekologii a udržitelnosti jsou o pár let napřed, a tak je Dedicated od svýho vzniku při výrobě naplno oddaný snižování emisí z oxidu uhličitýho nebo používání recyklovaných plastů a přírodní bavlny jen z prověřených zdrojů. Třeba jejich parádní kulichy jsou komplet z recyklovaných plastů. I když bychom podobně šetrnej přístup dneska čekali od kdejakýho brandu, Dedicated tuhle cestu dláždí už od roku 2006 a ani na vteřinu z ní nesešlo. Tomu říkáme dedi... no, vždyť víš.

 

 

Tak co tady pro tebe máme? Třeba Nintendo kolekci, která snoubí videoherní ikony ze Super Maria s naprosto čistým designem. Ať už sáhneš po triku, nebo mikině – upozorníš na svůj herní vkus a ještě dokážeš, že máš styl v malíku. Tohle je zkrátka mnohem dál než obyčejný fanouškovský triko s natisklým logem, co se začne vytrácet po jednom praní.

 

 

Tady ale tvůj styl končit nemusí, i zbytek nejnovějšího dropu nabízí dostatek možností, jak vyladit svůj podzimní outfit. Ať už chceš propagovat ekologickou message, nebo ti stačí hýřit barvama.

 

 

No a zapomenout samozřejmě nesmíme ani na již vychvalovaný kulichy – ekologicky šetrný a setsakramentsky pohodlný!

 

 

 

>> (SKORO) VŠECHNY BUNDY SVĚTA NAJDEŠ TADY <<

 

Oddaný minimalismu i maximalismu,

tvoje BS Crew.

 


BLACK FRIDAY 2020 To chci

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM