Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

DC MANTECA 4

Dobrá bota je mnohdy otázkou života a smrti. Každý bod, ve kterém obuv bojuje s vaší nohou musí být na svém místě, protože v jiném případě vám může udělat bota ze života učiněné peklo. Naštěstí však existují léty prověřené modely, které jejich výrobci nenechávají chátrat a opatrně je vylepšují. Přesně takto se povedlo zachovat vzor, který vyjel z fabriky už v roce 2000 – DC Manteca.

21.07.2022 126

Jedná se o tradiční skejtovou obuv, na jejíž kopie jsme naráželi po roce 2000 na každé tržnici. Tyhle klasiky přežily dvaadvacet let vývoje a stále patří mezi nejoblíbenější boty firmy.

Letos dílny DC vyhodily verzi Manteca 4, která přinesla mnohé vylepšení, ale zároveň si udržela vzhled klasické široké skejtové boty.

Odolný svršek SUPER SUEDE™ je příjemný upgrade, který chrání botu proti prodření – nutno dodat, že si v tom vede naprosto příkladně. Licencovaná podrážka SUPER RUBBER™ je vyrobená z odolné gumy a splňuje potřeby i nejnáročnějších jezdců. Stélka INPACT-ALG™ pak zařídí, že se budete cítit jako v peřince, a to během náročných pojezdů nebo na procházce parkem. Vlhkost odvádí Recycled NatureTex® síťovaná podšívka, která je stejně jako stélka vyrobená z recyklovaných a šetrných materiálu.
 

Boty se dělají i ve verzích pro dámy.

Manteca 4 je zkrátka poctivý model, který si zamilujete jako aktivní rider/ka nebo jako milovník/ce aktivních procházek městským lesem. Jo, abychom nezapomněli, máme teď na všechny verze Manteca 4 hezkou 20% slevičkou, tak na ně určitě koukni.


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM