0

Dámské snowboardové kalhoty Burton

Kategorie v současnosti bohužel neobsahuje žádné položky

DÁMSKÉ SNOWBOARD KALHOTY BURTON

Elegantní a neomezující pohy b střihy, perfektní funkční materiály, kvalitní zpracování, krásné barvy, tak to jsou dámské kalhoty na snowboard Burton. Na horách poskytují tělu ochranu před divokým počasím a udržuje ho v komfortu tepla a sucha. Při ježdění nijak nevadí v pohybu. Dámské snowboardové kalhoty Burton splní Vaše očekávání do puntíku.

Dámské zimní bundy Burton

Milé slečny a dámy, značka Burton má pro vás připraven skvělý výběr v kategorii dámské zimní bundy!

Jako značka, která tráví většinu času na horách a v zimních střediscích, už se za dobu svého života perfektně naučila, jak nejlépe chránit tělo před počasím na horách. U snb bund vyvíjí technické materiály, které zpříjemňují ježdění a maximálně chrání, u street zimních bund přichází s inovativními střihy, které dokonale lahodí oku, ať už jste kdekoliv.

Dámské zimní snowboardové bundy Burton

Pokud vyžadujete styl a eleganci, která neopopmíjí zahřívat tělo, pak jsou dámské zimní bundy Burton rána do černého. Při ježdění se materiály starají, aby se od těla dostávala přebitečná vlhkost a zároveň udržují vytvořené teplo uvnitř. Máte tak zajištěn komfort sucha a tepla po celý den ježdění (nezapomínajte také na kvalitní spodní vrstvy). Dokonalé střihy byly vyvíjeny tak, aby nijak neomezovaly pohyb a Vy měli tak ničím nerušené ježdění.

Dámské zimní bundy Burton nabízejí mnoho funkčních materiálů s vodním sloupcem ( nepromokavostí) až 20.000mm. Mezi nejkvalitnější patří dámské zimní bundy Burton Goratexové.