Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Dakine až pod nos. Slevička s dopravou zdarma = královská kombinace

Počínaje půlnocí ze středy na čtvrtek jsme na 96 hodin, 5760 minut a 345 600 spustili akční slevu na všechny Dakine batohy. Protože co by to bylo za tejden bez slevový akce…

09.05.2018 255 0

Pondělí – neděle. Klasická základní jednotka tvýho fungování, na který počítáš, kolik času zbývá do dalších prázdnin. Jenže tenhle tejden je výjimečnej ještě něčim jinym než úterním svátkem, kterej celou sedmidenní jednotku rozsypal jak řepka svůj pyl po celý republice. (Nebo to hokejový mistrovství tvoji přípravu na maturitu… Hm?) 

Rozhodli jsme se, že ti prostě uděláme radost. A tak jsme o 30 % zlevnili všechny DAKINE batohy, bágly, ledvinky, aktovky, tašky i krosničky. Plus je ještě opatřily badgem doprava zdarma (pro objednávky nad 300 Kč).

Jenže! Už jenom za dobu, kterou si čteš tenhle blogpost, se ty čísla z úvodu dost změnily. Nejbezpečnější bude, když klikneš a začneš vybírat radši hned. 

 

>> DAKINE BATOHY ZA 70 % CENU <<

 

Šťastnou volbu,

BS crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM