Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Čtyřchodový menu s vůní sójovky. Primitive pečou s Kikkoman

Na tuhle kolekci si kromě skejťáků brousí zuby taky všichni gurmáni. Slyšeli totiž o tom, že zboží, který si za chvíli prohlídneš, je k nakousnutí a nikdo s vytříbenou chutí a mlsnejma chuťovejma buňkama mu nemůže odolat. Umíchali ho totiž spolu kuchaři se skejtama místo vařeček a exotický kuchtíci, co místo soli, pepře a všeho dalšího používaj sójovku. Už se ti sbíhaj sliny?

16.09.2019 503

Primitive a sójovka Kikkoman, která je asi tim neznámějším tmavym a tekutym zlatem východu, strávili v kuchyni hodně času. Chvíli váleli, pak zas vařili a nakonec plnili, aby i tvůj šatník poznal, co to znamená osójovkovat si život.

Vznikly z toho čtyři chody – předkrm kšiltovek, polívka trik, hlavní chod z mikin a jako zákusek samozřejmě nesmí chybět ponožky.

Než se do toho pustíš, řekneme ti něco o ingrediencích a alergenech, aby ses z toho nezakuckal.

Oba tihle velikáni maj svojí specifickou chuť. Primitive chutná po rozpálenym kalifornskym asfaltu, skejtování, větru pohrávajícího si s palmovejma listama s jemnym náznakem písku, kterej se sype z míst, kam bys nevěřil, že se dostane. A na druhý straně stojí úplně jiná chuť. Japonsky precizní, která přechází ze slaný do sladký a tvůj jazyk z toho je tak vysmátej, že by ze sebe nejradši složil origami.

A konečně je čas na hostinu. Jez očima a klikej prstama na dobroty, který se ti budou líbit. Dobrou chuť!

 

 

>> Jako předkrm se servírujou kšilty <<

          

 

 

>> Horká polívka z trik <<

          

 

 

>> Zlatej hřeb - mikiny <<

          

 

 

>> Sladká ponožková tečka <<

 

To byla hostina! Pokud chceš vidět zbytek kolekce, klikej >> sem <<!

Tvoje příjemně přecpaná,

BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM