Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Crocs

Položek: 23

HISTORIE CROCS

Značka Crocs™ byla založena ve městě Boulder v Kolorádu v roce 2002, jako výrobce jednoduché a pohodlné obuvi na lodě. Společnost dostala název po krokodýlech, kteří mají obojživelnou povahu a výskyt v různých částech životního prostředí.

Dnes se boty Crocs™ prodávají ve více než 90 zemních po celém světě a nabízejí přes 300 modelů pro muže, ženy i děti. V roce 2011 značka poprvé oslavila více jak miliardový obrat.

 

V čem jou boty Crocs speciální?

Všechny boty Crocs™ jsou vyrobeny z jedinečného materiálu Croslite™, patentované buněčné pryskyřice, která dodává každému páru jeho měkkost, pohodlnost, lehkou váhu a při nošení zamezuje nepříjemnému zápachu.

V dnešní době mohou milovníci dostat boty Crocs od klasických dřeváků, po nové styly, včetně plátěných tenisek, kožených bot, bot na podpadku a sandálů.

 

Rychlá fakta

  • za posledních deset let prodala značka Corcs více než 200 milionů párů bot. To je hodně bot! Dost na to abyste dvakrát obtočili zeměkouli.
  • boty Crocs™ se prodávají ve více než 90 zemích - značka dělá byznys ve více než 30ti jazycích. To znamená, že boty Crocs můžeš vidět v ulicích od New Yorku, přes Prahu, až po Honk Kong.
  • ikonický dřevákový styl, pro který jsou Crocsy tak známé, tvoří více než polovinu prodejů.
  • celosvětově se Crocsy prodávají u více než 500 prodejců a pokračuje v rozvoji.
  • od roku 2007 věnovala značka Crocs™ přes 3 miliony párů bot lidem po celém světě, kteří jsou v nouzi v rámci celosvětového programu Crocs Caresm.
  • Crocs nadále rozšiřuje svoji přítomnost řadou nových doplňků, včetně kšiltovek, tašek, batohů, ponožek a slunečních brýlí.
  • s hlavním sídlem ve městě Niwot v Kolorádu, má Crocs více než 4.000 zaměstnanců po celém světě.
  • značka Crocs je obchodovatelná na burze NASDAQ.

 

Crocs Cares™ 

Pomoc byla vždy nedílnou součástí kultury Crocs. Tento odkaz vedl společnost  v roce 2007 k zahájení odpovědné společenské platformy s názvem Crocs Cares™. Platforma byla založena, aby pomáhala dětem a lidem v nouzi, prostřednictvím iniciativ, které mají pozitivní vliv na životní prostředí, zaměstnanost a globální komunity.

Crocs Cares rozdává boty lidem v nouzi a v zemích, kde působí, se zabívá dobrovolnickými aktivitami. Prostřednictvím Crocs Cares se od počátku rozdalo více než 3 miliony párů bot.

V současnosti darovala  platforma více než 50.000 párů bot japonským dětem, které byli postiženy ničivým zemětřesením a následnou vlnou tsunami. Prostřednictvím Global Aid Network darovala přes 10.000 párů tisícům Pakistánců, kteří zůstali bez domova po tragických záplavách v roce 2010.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM