Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Čí skilly nejvíc zaujaly na Easy Rider Bowl Contestu?

Oblíbenej skateshop Easy Rider pořádal svoje úplně první skejtový závody. Že to byla totálně vymazlená akce, kterou si všichni užili, dokazuje i shrnutí Báčka, který pro tebe připravil. Tak na start, tři-dva-jedna, čteme a sledujeme!

14.11.2019 536

Ahoj, čau!

V první řadě chceme poděkovat všem, co nás přišli na první závody Easy Rideru podpořit! Jak samotným přihlášeným do závodů, tak i lidem, kteří dodali tu pravou atmosféru! A že se přidalo i pár zajímavejch jezdců, za tohle opravdovej klobouk dolů! 

Hromada dobrýho skateboardingu, z čista jasna zamilovaný páry, vypitý pomalu všechny sudy piva, pro někoho ranní bolehlav a afterparty prostupující od tmy až do svítání mluví za vše! 

Jak už většina skejťáků ví, tak závody v betonovym bazénu nejsou easy. Kor, když se jedou v menším a rychlejším bowlu, jakej maj v týhle skejtový základně poblíž našeho skateshopu. Mluvím tu samozřejmě o Bowl baru, kam si chodíme po práci zajezdit a kde vlastně vznikla samotná myšlenka spolupráce.

Začátek jsme trošku posouvali (jezdci a včasný příchody si prostě nerozuměj), o to byl ale delší čas na rozježdění a pro přihlížející víc času na nasátí těch správnejch positive vibes. V bowlu se projeli i dva porotci a řeč musí bejt i o moderátorovi, kterej jezdil s mikrofonem v ruce. Prostě si to musíme udělat hezký, no ne? 

Vítěz sice může bejt jen jeden, ale ostatní jako kompenzaci za zvládnutí těžkejch a čistě odjetejch triků dostávali pokerový žetony, který mohli vzápětí na baru proměnit v čerstvě načepovaný pivko.

Před samotnou after zbývalo už jen vyhlášení a předávání cen, který se stylově odehrálo přímo uprostřed bowlu. 

 

>> A teď k samotnejm výsledkům <<

 

  1. místo Daniel Dauš
  2. Korbut Flip 
  3. Jonne Väisänen z Finska

 

Best trick zabil Fanda Šesták se svym neskutečně velkym FS Indy grabem!

Na závěr chceme poděkovat partě z Bowl baru, která se o všechny dokázala postarat, poskytla BB trika a piva pro vítěze, brandu Kozy or Die za poskytnutí věcnejch cen, Boardstar.cz a Skaterock.cz za podporu na sociálních sítích, partě z Easy Rider skateshopu za zrealizování celejch závodů a v neposlední řadě creative-works.cz za vytvoření tohoto videa. Čekuj! 

 

Snad se brzo vidíme znovu

Báčko

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM