Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Černej (nejen) pátek pro ceny: Slevy až 50 % a doprava zdarma

Tejden, na kterej tvůj šatník nezapomene. Nákupní svátek jen tak. Protože neznáme lepší lék na podzimní depky, než hromadu novýho (teplýho) oblečení. Řikej tomu jak chceš, měj pro to jakýkoliv důvody. Ale stylovější a výhodnější místo, kde vyladit svoje podzimní outfity, budeš hledat stejně těžce jako parkování v centru.

26.09.2019 6001 0

Víkendy, který začínaj ve čtvrtek a nakonec trvaj tejden, miluje úplně každej. I když, úplně... Jedna výjimka by se přece jen našla. Naše ceny a příznivci nevýhodnejch nákupů (zdravíme majitele fotbalový Sparty a lidi, co si kupujou menší láhev coly, i když je dražší) na tenhle už-probíhající prodlouženej víkend nebudou vzpomínat úplně v dobrym.

Do našeho ceníku jsme totiž s timhle hodně prodluženym víkendem přidali trochu CHAOSU: O 50% jsme zlevnili zboží snad ze všech možnejch kategorií. A aby toho nebylo málo, dopravu jsme pro jistotu nechali úplně zadarmo. Jestli tohle neni ta nejlepší šance k pořádně podzímnimu boostu pro tvůj šatník, tak už asi nic.

A finální info přichází samozřejmě na konec. Celá tahle sranda končí se středeční půlnocí. Doporučujem teda nakupovat hned, aby ti někdo nevyfouk tvůj vysněnej a najednou o půlku levnější kousek, ale jestli jinak nedáš, tak si piš: Akce končí ve středu 3. října. Mezitim si prohlídní a proklikej náš teaser, ale hlavně na nic nečekej. Žiješ a oblíkáš se jenom jednou!

 

[boty]

 

[mikiny]

 

[bundy]

 

>>VŠECHNY SKORO 3000 ZLEVNĚNEJCH KOUSKŮ NAJDEŠ TADY<<

 

Forever all black,

BS Crew

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM