0

CARHARTT WIP: Styl, pohodlí a špetka dobrodružství <3

Jaro a léto s novou kolekcí Carhartt WIP? Ano, prosím!

Ať už hledáte něco na každodenní nošení, do práce nebo na volný čas, tahle kolekce vás nezklame. Připravte se na sezónu s kousky, které kombinují styl, pohodlí a odolnost – přesně to, co od Carhartt WIP očekáváte.

10.06.2024 60

Vítejte ve světě, kde styl splňuje funkčnost

Carhartt WIP (Work In Progress) je značka, která se po desetiletí těší oblibě díky své nekompromisní kvalitě a odolnosti.

My jsme doplnili BoardStar.cz o zcela nové kousky dámského i pánského oblečení od značky Carhartt WIP, které zaujmou nejen milovníky módy, ale i ty, kteří hledají praktické a pohodlné kousky na každodenní nošení.

Trička a mikiny Carhartt WIP, oblíbené kalhoty Carhartt WIP, kšiltovky... to vše a ještě více je právě teď už na BoardStar.cz!

 

      

 

Tahle kolekce je o tom, jak spojit moderní styl s klasickými Carhartt prvky. Všechno je vyrobeno z odolných materiálů, takže se nemusíte bát, že se vám něco brzo opotřebí.

Pro holky Carhartt WIP připravil kousky, které jsou slušivé a zároveň praktické.

 

        

1. mikina Carhartt WIP Duster Script, 2. lacláče Carhartt WIP Bib Overall Straight, 3. kalhoty Carhartt WIP Brandon, 4. triko Carhartt Wip Nelson

 

Udržitelnost je IN

Carhartt WIP dbá na životní prostředí, a tak se i v této kolekci zaměřil na udržitelné materiály a ekologické výrobní procesy.

 

♦ ♦ ♦

 

Oblečení a doplňky Carhartt WIP vnesou svěží vítr do vašeho šatníku.