Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Carhartt: ovládni podzim v tom nejlepšim stylu

Je to tady, nová kolekce od milovanýho streetovýho brandu! Carhartt dlouhodobě prosazuje minimalistický designy, který se hodí úplně ke všemu. Protože míň je víc, co je šeptem, to je čertem a šaty dělaj člověka. No a nová kolekce se svejma barvičkama a skvělejma designama utíká bojovat proti všem depresím a podzimním splínům. Tak se připrav na kousky, co by ti zvedly náladu snad i při biblický Apokalypse. 

12.10.2020 184

Představ si to, 7 andělů sesílá 7 pohrom na Zemi. A ty si sedíš v parku se svym skejtem, popíjíš pivko a felíš ve svý skvělý Carhartt mikině. A v tu chvíli jsi nesmrtelnej a žádná zlá kobylka s lidskou tváří, křídlama a škorpiónim ocasem na tebe nemůže. A víš proč? Protože elegance a veselý barvičky těch novejch kousků udělaji i z toho největšího monstra poslušnýho beránka. 

 

 

No a co víc říct? Možná jen to, že Carhartt je i mimo podzim jednou z těch největších stálic na streetový a skate scéně. Radost už dělá na světě přes 130 let, ale o historii týhle značky jsme už jednou psali, stejně jako o tom, jak přesně je důležitá pro skateboarding. Čekuj tady

 

No a teď teda k těm kouskům, který ti udělaj radost i v tom nejtemnějšim období.

>> TRIKA <<

    

 

>> MIKINY <<

        

    

 

>> ČEPIČKY <<

 

>> BUNDY <<

       

 

>> PONOŽKY <<

   

 

 Žádný tělo nefunguje bez...

>> LEDVINKY <<

       

Tohle je je pár ze spousty a spousty novejch kousků.

>> CELOU KOLEKCI NAJDEŠ TADY <<

140

Co nejkrásnější podzim přeje, 

tvoje BS Crew.


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM