Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Bushova tour #4: Jak se jezdí pod šumavskejma vrcholkama?

To, že se Bush aka náš divokej rider stvořenej pro objevování všeho novýho začal zaměřovat na mimopražský parky už víš. Dej si další díl z jeho skateový tour. Vyrazil na západ a dojel až k Šumavě. Že to stálo za to, snad ani nemusíme psát. Tak to kontroluj jak revizor!

25.09.2018 827 0

Tentokrát jsme vyrazili prozkoumat skatepark v Sušici, Klatovech, DIY spot Stoka a Plzeňskej bowl s DIY spotama ve městě. Na další parky, co byly v plánu, bohužel nedošlo kvůli zranění. Osudnym se mi teď stal Plzeňskej bowl, kde jsem si při pádu zlomil zápěstí a momentálně čekám na operaci.

Report z cesty rozdělim do tří samostatnejch blogů. V prvnim skatepark Sušice, v druhym skatepark Klatovy a ve třetim DIY spoty a bowl Plzeň.

Skatepark Sušice

Místní park najdeš uprostřed velkýho sportovně rekreačního areálu, kousek od centra města, hned vedle koupaliště. V okolí parku dál najdeš hřiště na workout, lesopark luh, říční ostrov Santos, outdoorový centrum Offpark, dvě dětský hřiště, cyklostezku a dvě naučný stezky.

Na koupačky to máš, co bys ložiskem dohodil…

Součástí ostrova Santos je i stánek s občerstvením a velkym zázemím pro odpočinek a relax. Určitě doporučuji vzít i cruiser nebo longboard a projet se po zdejší cyklostezce s parádnim povrchem. Celym areálem protéká řeka Otava, takže hlavně v letních měsících fakt oceníš její čistou a studenou vodu.

No nic, zpátky k místnímu skateparku. V době naší návštěvy zde jezdilo jen pár koloběžkářů a jeden biker. Takže před samotnym skejtováním bylo nutný celej park nejdřív zamést, protože byl plnej prachu a listí z okolních stromů.

Uklídová jednotka rychlýho nasazení!

Betonovej park o rozloze 1100 m2 nabízí jak velkou streetovou část, tak i parádní vícestupňovej bazén. Ve streetový části je velký množství railů, bangů, zídek, rádiusů, gap a pět schodů. Všechny překážky ve streetu jsou pěkně rozložený a parádně na sebe navazujou.

Vyznavači poolovýho ježdění si tady fakt přijdou na svý. Bazén je osazenej kovovym, betonovym a kachlovym kopingem. Mezi jeho menší a větší část je vložená spina. U vetší části je pak ještě zakomponovanej boulovej sjezd a vjezd do bazénu, kterej je tak propojenej i se streetovou částí.


Skate ridin' 'n' trees watchin' aka ideální Sušický kombo

Součástí skateparku je i přístřešek se stolem a lavičkama, kde si můžeš během skejtování odpočinout. Za sebe i Michala musim říct, že ježdění ve zdejším parku i relax v okolí jsme si opravdu užili.

Tak příště skatepark Klatovy!“

POWERED BY

BS CREW


Batohy Dakine se slevou až 60 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM