Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Bush se na Stalinu potkal s gangem Paula Rodrigueze!

Náš explorer Bush ve 12. dílem svýho řádění vyrazil do jedný z nejvíc fav pražskejch skate lokací. Ale protože ji všichni dobře známe, nebylo třeba tenhle spot představovat. Začátkem srpna tam totiž přistála i parta, která si řiká Primitive team. Kromě toho, že v ní najdeš takový střelce jako Paul Rodriguez nebo Carlos Ribeiro, si bere svůj název od jednoho z našich fav brandů. Takže je ti asi jasný, že na týhle akci Bush nemohl chybět.

20.08.2019 215 0

Po červencový návštěvě Supra teamu nás začátkem srpna poctil svou návštěvou Primitive team v čele se samotnym Paulem Rodriguezem. Team k nám zavítal v rámci svojí evropské tour, kde mimo Prahy navštívil i třeba Londýn nebo Berlín.

Kromě již zmíněnýho Paula Rodrigueze jsi na Pražském demu mohl vidět jezdce Tiaga Lemose, Carlose Ribeira, Trenta Mcclunga, Wade Desarma, JB Gilleta, Giovanniho Viannu, Roberta Neala, Tre Williamse a samozřejmě novýho Pro ridera Marka Zápražného.

Bush feat. Tiago Lemos – Kombo, který tvůj skatepark nechce zažít

Samotná akce proběhla ve středu 7. srpna na Pražské Stalin Plaze. Její začátek byl naplánovanej na 13. hodinu, ale celá akce začala zhruba o 40 minut pozdějc. Přestože to s předpovědí počasí na středeční odpoledne nevypadalo vůbec dobře a chvíli se konal i slibovanej déšt, nakonec to bylo spíš na plavky než na deštník.

Hned od příjezdu teamu bylo jasný, že půjde o skvělou show. Už při samotnym rozježdování padaly na místě neskutečný triky... Půlka dema se odehrávala v části s bednama druhá pak na skočce.

Poetry in motion by Robert Neal

Během natáčení padl velkej počet triků v podání všech jezdců a chvílema jsem ani nevěděl, koho sledovat dřív. Těžko ze všech vybrat ten nejlepší, hlavně pak z druhý části dema odehrávající se na skočce. Za mě největší vraždu předvedl Tiago Lemos se svym SS Pop Shove-It Revertem.

Celý team na místě strávil zhruba dvě hodiny. Součástí akce byla i podpisovka, takže bylo od jezdců možný získat podpis nebo se třeba i s některym z nich vyfotit. Jelikož do Prahy nezavítá tak našlapanej team každej den, bylo na místě víc než plno a celou akci provázela skvělá atmosféra.

Víš, kolik váží podpis Paula Rodrigueze? Jeden autogram

Pro mě samotnýho to byl neskutečnej zážitek a vlastně i splněnej sen vidět naživo takový jezdce jako Paul Rodriguez a Tiago Lemos. Kdo tam byl, určitě ví, o čem mluvim.

>>VŠECHNY KOUSKY OD PRIMITIVE, HLAVNÍHO SPONZORA TÝHLE NEBESKÝ CREW<<

(PROVĚŘENÝ NEJEN PRIMITIVE TEAMEM, ALE TAKY TISÍCEMA DALŠÍCH SKEJTUJÍCÍCH PRIMITIVES)

 

POWERED BY

BS CREW


Zimní doplňky se slevou 30 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM