0

Položek: 24

BOTY FALLEN

Boty Fallen jsou na světovém trhu již od roku 2003.

Značku založil profesionální skateboardista Jamie Thomas. Boty Fallen využívají jak profesionální sportovci, tak běžní uživatelé. Skate boty Fallen mají technologie, které usnadňují jízdu na skateboardu. Podrážka je vyrobena s ohledem na maximální přilnavost a pocit skateboardu pod nohami. Boty Fallen na skateboard mají v oblasti ollie vyztužený materiál proti prodření a dvojité prošití. Street boty Fallen mají lehké polstrování, které se přirozeně vytvaruje podle chodidla. Boty Fallen jsou tak pohodlné na nošení a zajišťují lepší stabilitu pro nohy. Boty Fallen jsou celosvětově ceněny pro jejich typický styl, trvanlivost, ale i pro jejich velmi přívětivé ceny!

 

Fallen Footwerar

je jedna z nejznámějších skate značek, vyrábějící boty na skateboard. Společnost založil jeden z nejznámějších skateboardistů Jamie Thomas v roce 2003. V roce 1995, kdy vyhrál pražský Mystic Skate Cup o tom neměl tucha.

Značka Fallen nabízí svým zákazníkům širokou škálu stylů, za rozumnou cenu. Fallen Footwear vyrábí exkluzivní a stylové boty, které si získaly oblibu po celém světě.

Společnost vyrábí boty Fallen nejen pro profesionální skateboardisty, ale nabízí také velký výběr pro obyčejné lidi, kteří chtějí mít kvalitní skate boty.

Fallen plánovalo, že se budou boty vyrábět a dodávat přes značku DC Shoes, což se neuskutečnilo, protože DC Shoes koupila značka Quiksilver. Thomas proto přesunul veškereou produkci do své společnosti, známé jako Black Box Distribution.

Jamie Thomas v roce 2014

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM