Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

BigBang Skateboards, release nový značky u nás na prodejně

 

Rider Honza Malý představil v našem Easy Rider shopu svoji zbrusu novou skejtovou značku. Jenže až do poslední chvíle si to pěkně tutlal u sebe…

04.04.2018 693 0


 

Na konci února se Honza s partou vydal skejtovat do Barcelony. Po návratu nabranej materiál sestříhali, aby ho ukázali světu. Do poslední chvíle nikdo netušil, že jde o promo jeho nový značky BigBang Skateboards.

 

Honza všechno tajil, zval na premiéru jeho partu z Barcelony a po promítání všechny příchozí fandy překvapil bonusovym dárkem. Ty true fans, co přišli na jeho video, odměnil tim, že mohli být u oficiálního představení jeho novejch skate desek. Na jejich designech se podílí sám Honza. 

 

 

BigBang Skateboards

 

 

Jak celá akce vypadala, si můžeš proklikat na přímym přenosu z Easy Rideru. Honza říká, že jeho skate brand vznikl jako projekt na škole. Je úctyhodný, že to dotáh až do konce. My mu držíme palce a doufáme, že u nás zase brzy představí nějaký další kousky ze svý dílny.

 

Honzu a jeho novej brand sleduj na Youtube, Facebooku a Instagramu.

Keep riding! 

BS crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM