Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

BigBang Skateboards, release nový značky u nás na prodejně

04.04.2018 370 0
BigBang Skateboards, release nový značky u nás na prodejně

 

Rider Honza Malý představil v našem Easy Rider shopu svoji zbrusu novou skejtovou značku. Jenže až do poslední chvíle si to pěkně tutlal u sebe…


 

Na konci února se Honza s partou vydal skejtovat do Barcelony. Po návratu nabranej materiál sestříhali, aby ho ukázali světu. Do poslední chvíle nikdo netušil, že jde o promo jeho nový značky BigBang Skateboards.

 

Honza všechno tajil, zval na premiéru jeho partu z Barcelony a po promítání všechny příchozí fandy překvapil bonusovym dárkem. Ty true fans, co přišli na jeho video, odměnil tim, že mohli být u oficiálního představení jeho novejch skate desek. Na jejich designech se podílí sám Honza. 

 

 

BigBang Skateboards

 

 

Jak celá akce vypadala, si můžeš proklikat na přímym přenosu z Easy Rideru. Honza říká, že jeho skate brand vznikl jako projekt na škole. Je úctyhodný, že to dotáh až do konce. My mu držíme palce a doufáme, že u nás zase brzy představí nějaký další kousky ze svý dílny.

 

Honzu a jeho novej brand sleduj na Youtube, Facebooku a Instagramu.

Keep riding! 

BS crew


Kategorie

Prostor pro vás

Náš blog je otevřený všem, kteří by chtěli jeho prostřednictvím cokoliv sdělit světu.

Pokud chcete uveřejnit zajímavost ze svého okolí, inspirativní zážitek, bulvární skandál, informace o připravované akci nebo report z uskutečněné akce, tak neváhejte a posílejte své články včetně fotek na blog@boardstar.cz

Zajímavé články obratem uveřejníme.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM