Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Back2School: Bylo to krátký ale hezký

Je to tady, končí prázdniny a je třeba se po fakt dlouhý době zas připravit na pěkný i nepěkný setkání se spolužákama a spolužačkama. Na testy, odpoledky, volný hodiny a normální život. A i když se to může zdáte nefér, protože léto v pravym smyslu vlastně tak napůl nebylo, to je prostě život. A my jsme tu od toho, abychom ho udělali aspoň o trochu příjemnější. Proto jsme taky připravili takovej krátkou Back2School inspiraci. Když už se totiž budeš muset učit, můžeš se u toho aspoň cejtit dobře!

11.08.2020 720

Jasně, venku je pořád sluníčko a nic se vlastně nemění. Až na to, že se mění všechno. Začíná škola. A se školou začíná i věčnej struggle, co si tak vzít na sebe. Začínaj nepříjemný i příjemný setkání na chodbách a referáty před celou třídou. Prostě začíná ten čas, kdy si chceš dát šatník i život trochu do kupy. A od toho jsme tu my. 

Proto jsme se rozhodli začít tim, co s sebou budeš nosit každej den (a to nehledě na to, jakej si zrovna vezmeš outfit). Jo, mluvíme o batohu. Batoh je totiž úplnej základ školní výbavy, je to tvůj parťák a tvůj doplněk. 


>> BATOHY VANS <<

 

>> BATOHY FJÄLLRÄVEN <<

 

>> BATOHY HERSCHEL <<

Nejdřív něco neutrálního...

 

A teď super pastelový unicorn kombo.. 

 

Batohů, do kterejch si můžeš schovávat sešity, svačiny, pivka a vlastně všechno, co se hodí mít při sobě, máme samozřejmě FAKT SPOUSTU. Proto jsme si řekli, že asi nemá moc smysl ukazovat si všechny. 

 

>> BEST OF OSTATNÍCH BATOHŮ NAJDEŠ TADY <<

Nebyli bysme to ale my, kdybysme ti nedali předem aspoň malou ochutnávku. 
 

 

Tak a teď, když už víš, co budeš nosit na zádech, je čas jít dál. Už víš, v čem budeš ráno dobíhat tramvaje? Výběr bot se taky rozhodně nesmí podcenit.

 

 >> Buď cool s VANS OLD SKOOL <<

            

 

>> Vzdělaně konverzuj v botech od CONVERSE <<

    

        

          

 

Když už do tý školy teda přiběhneš, tak určitě budeš potřebovat něčim psát testy. Ze všech možností, který ti nabídne tvoje fantazie, je tou společensky nejpřijatelnější tužka nebo propiska. No jenomže ty nechceš nosit poházený v batohu, protože tam se vždycky spolehlivě ztrácej. A od toho je tu další kategorie. 

>> PENÁLY <<


    

 

 

 

 

 

 

>> Chraň svůj komp tim nejlepšim OBALEM <<

 

          

 

>> A přijď vždycky včas s cool hodinkama na ruce a sluncem v duši <<

 

Teď bys měl/a bejt ready fakt na všechno. 

 


Tak hodně štěstí, 

tvoje BS Crew


VÍKEND PLNÝ SLEV + DOPRAVA ZDARMA To chci

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM